Geri Bildirim
Muzo

Muzo

8.5/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
512
Gösterim
Adı:
Muzo
Tam adı:
Muzaffer Güsar
Unvan:
radyo programcısı
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Tam Türk usulü bir kitap.
Kolay okunuyor ve anlaşılıyor.
Çünkü konular karikatürlerle desteklenmiş.
Eğitici, etkili, bilimsel ve neşeli.
Kitap 212 sayfa olmasına rağmen, öğlende okumaya başladım, ara da verdim ve gece 24.00 de bitirdim.
Günümüz insanının, psikolojik sorunları olmasa bile, davranış bozukluğu olanları anlayabilmesi, tahammül edebilmesi, destek olması açısından verimli bir eser.
18-80 yaş arası her bireyin okuması için önerebilirim. Bilimsel tanım, akademik lisan ile anlaşılması zor bir kitap değil.
Toplumdaki biyolojik değil, psikolojik çeşitliliği incelemiş, davranış bozukluklarının nedenlerini araştırmış bir kitap.
Hava durumunu dinleyip, yağmurlu olduğunu öğrenince kızmıyor ve tedbir olarak şemsiyemizi yanımıza almak nasıl doğal bir eylem ise, toplumda psikolojik sorunlu insanları da normal karşılayıp hazırlıklı olmak gerekiyor.
Toplumun velisine hayran olduğumuz gibi, delisine de tahammül gerekiyor.
Kısa bir ömüre hepsini sığdırmak zorundayız.
Başka ne yapabiliriz ki, dünyayı biz döndürmüyoruz ve varoluşa bir müdahalemiz olamıyor.
Kıtabın ıcerıgı bas belası,fesat,paranoyak,hısterık,pasıf,negatıvıst agresıf,streslı kısılerle nasıl basacıkabılecegımızı ve ayrıca kendımızede tanı koyabılecegımız bır rehber kıtap olmus.Akıcı ve kelımelerı yormadan yazmıs yazar.Kıtap sayfalarında konuya degınmeye baslamadan once mızahı karıkaturlerle konulara gırıs yapması basarılı olmus.Herkesın alıp okuyabılecegı bılınclenebılecegı bır kıtap olmus.Benden soylemesı elınızın altında herzaman bulunsun derken acıp okumayı ıhmal etmeyın. ; )Bu arada kıtabı tekar bastan okuyarak bır 23:30--02:40 sularında bıtırdm.

Yazarın biyografisi

Adı:
Muzo
Tam adı:
Muzaffer Güsar
Unvan:
radyo programcısı

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.