Natalie Bennett

Natalie Bennett

Yazar
5.0/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
37
Gösterim
Adı:
Natalie Bennett
Unvan:
Yazar
Doğum:
Eastwood, Avustralya, 10 Şubat 1966
I wanted to smother her and steal the air from her lungs, pull it into mine so we would be together, even in death.
Natalie Bennett
hayatımda böyle bir psikopatlık okumamıştım. tşk.
233 syf.
·8/10
Birbiriyle bağlanamayan bir çok olay vardı. Olayların geldiği noktayı anlamamızı sağlayacak açıklama yoktu. Yine de yüksek puan verdim çünkü hem öğrettiği bir ders var hem de iki insanın birbirine olan takıntısı, psikopatlıkları çok gerçekçi yansıtılmıştı.

Dehşet verici bir kitaptı. Sadistliğin ve mazoşistliğin farklı bir türü ele alınmıştı.
Rose takıntısı olan bir adam. O takıntıyı bildiği halde, kendisine yaptığı şeylere rağmen o adamı seven bir kadın vardı.
Öldüğünü düşünüp özgür bir hayat yaşamaya çalışan, ölmediğini öğrendiğinde onu hala sevdiğini anlayan bir kadın. Bu sağlıklı bir zihin değil. Sağlıklı olan bir insanın böyle duyguları, düşünceleri olamaz. İşte bu noktada, kitaba bu kadar yüksek puan vermemin nedenlerinden biri de bu. Hastalıklı iki insanı çok iyi işlemesi. Birbirlerine karşı hissettikleri sapkın duyguları okuyucunun bir türlü anlayamaması.

Tek kitap olarak görünüyor ama aslında devam kitapları var. Aynı takıntıyı işleyen, bu kitapla bağlantılı görünmeyen bir seri.
Ona da başlamayı düşünüyorum vahşet ve inanılmayacak olaylar okumak istediğim zaman.

Bu kadının yazdığı neredeyse çoğu kitap, o kitabın konusunun aşk olmadığını uyararak başlıyor. Gerçekten... bu kitaptaki şey aşk falan değildi. Tam bir sapıklık ve sapkınlıktı.

Kitabın sonuna geldiğimde sanırım delirdim.. Con asla durmayacak, ne kadar Rose'u öldürmeye kalksa da hala hala ve hala onun peşinde. Uyuşturucu bağımlısı gibi. Rose'u olmadan Con, Con değil.

Yazarın biyografisi

Adı:
Natalie Bennett
Unvan:
Yazar
Doğum:
Eastwood, Avustralya, 10 Şubat 1966

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.