Neil Pasricha

Neil Pasricha

Yazar
8.2/10
12 Kişi
·
28
Okunma
·
2
Beğeni
·
52
Gösterim
Adı:
Neil Pasricha
Doğum:
Kanada, 17 Eylül 1979
Yastığın öteki tarafı diyorum, başka da bir şey demiyorum arkadaşlar. Çünkü siz sönüklen o diridir, siz yıpranmışken o tazedir, siz sıcakken o her zaman sepserindir.
“Üzücü ve can sıkıcı haberlerin eksik olmadığı bir dünyada bir anlığına durup insanlığın geri kalanıyla bir beşlik çakmak eğlenceli bir şey.”
Kitap kokusu; etrafımızdaki her şeyi şimdi ve sonrası için belgelemek, öğretmek ve açıklamak amacıyla bir araya gelen hepimizin kokusudur.
Görmesini bilenler için hayat,ufacık ayrıntılarda kendini saklayan mutlulukların toplamıdır.
Üzücü ve can sıkıcı haberlerin eksik olmadigi bir dünyada bir anlığına durup insanlığın geri kalanıyla bir beşlik çakmak eğlenceli bir şey
400 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10 puan
Kitap bence gayet hoş. Günlük hayatta yaptığımız her şeyin güzel tarafını ele alarak bize şükür etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Şahsen ben kitabı her okuduğumda bir kez daha ne kadar şanslı ve mutlu olabilmek için bir nedenim olduğunu duyunca hayata dört elle sarılıyorum.
400 syf.
·9/10 puan
Bu kitap vize sonrası ilaç gibi geldi. Beni psikolojik olarak rahatlaması tam bir kişisel gelişimi kitabı olmasını doğruladı iyice. Neredeyse bütün bölümlerinde kendimi buldum. Yazar çeşitli konularda işleyişlere geçtikçe evet, bende bunu yapıyorum yada yaptım gibisinden cümleler kurdum çoğunlukla. Yazar bu kitabı adeta benim için yazmış gibi. Siz de okuyun, okutun. Mutlaka kendinizi anlatan bölümlere denk gelirsiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Neil Pasricha
Doğum:
Kanada, 17 Eylül 1979

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 28 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.