Neşe Özdemir

Neşe Özdemir

Yazar
6.8/10
15 Kişi
·
37
Okunma
·
2
Beğeni
·
100
Gösterim
Adı:
Neşe Özdemir
Unvan:
Yazar
Sıradan bir gidiş zor değil, asıl gitmeni isteyen biri varken gitmek zor. Geri dönmek istesen de dönemeyeceğini bilerek gitmek...64
Kim demiş sevdiğiniz üzmez diye?
Asıl onlar üzerdi. Çünkü sen kayıtsız şartsız güvenip teslim olurdun zayıf noktalarınla birlikte ama o bunu işine gelince kullanırdı.
Bize doğru gibi gelenler insanların yanlışı olup onları mutsuz edebiliyordu. Mutsuz etmek çok kolaydı, mutluluğu
yaşatmak ise bedel ödemeyi gerektiriyordu.
Ve bekledim... Keşke biri bana cesaret edip de bir daha annen baban dönmeyecek diyebilseydi. Ölümün geri dönüşü olmayan bir yol olduğunu anlardım o zaman ve bir gün ölürdiim, her gün değil.
Evlada bırakılan en güzel vasiyet; Son olarak, kalp kırma ve doğrudan ayrılma. Sana vasiyet edebileceğim tek şey bu.
544 syf.
·Beğendi·10/10
Bol kahkaha ile okuyacağınız bir kitabın yorumu ile geldim. Düşüncelerimi paylaşmadan hemen önce yetişkin içeriğe sahip olduğunu da belirteyim. Aksiyon dolu bir romantik kitaptı. Karakterler çok güzel işlenmiş hiçbir karekter bir diğerinin gölgesinde kalmamıştı. Şrek'e bayıldım hele ki gerçeği öğrendiği andan sonraki Arat'ı delirtme çabalarına. Kitabın konusuna gelince.
Deniz kızımızın o daha küçükken ailesi bir mafya tarafından öldürülüyor ve kendisi çocuk esirgeme kurumunda büyüyor. 18. yaşına girip kurumdan ayrılmadan bir kaç gün önce bir adam gelip Deniz'e ailesini öldürenleri tanıdığını söylüyor. Deniz ailesinin kimler tarafından öldürüldüğünü öğrenince uzun zamandır biriktirdiği para ile gerekli her şeyi yapıp erkek kılığına girerek ailesini öldüren mafyanın yanında koruma olarak işe başlıyor. Başlarda çalışma arkadaşları arasında sısklığından dolayı dalga konusu haline gelirken diğer yandan yanında işe başladığı mafya babası Arat tarafından güvenilmeye başlıyor. Hakkı nam-ı diğer Şrek Deniz'in kız olduğunu öğreniyor,Arat ise zamanla Deniz'e ilgi duymaya başlıyor ama kendine de bir yandan çok kızıyor bir erkekten hoşlandığı için. Deniz'in öğrendiği gerçekler nelerdi?
Arat Deniz'in amacını öğrendiğinde ne yapmıştı?
Hadi okuyup öğrenin
544 syf.
·6 günde·6/10
Kİtabı çok merak ettiğim için bayağı bir paravererk aldı. Ama aldığıma pek değmedi.
Kİtap aslında güzeldi. Ama internette inclediğimde çok daha farklı beklemiştim. Ama idare ederdi.
Kitap aslında başlarda çok güzeldi. Sonra pek istediğim gibi olmadı. Komik , eğlenceli ve romantik. Ama beklentim çok daha yüksek olduğu için bana öyle gelmiş olabilir.
Deniz ailesinin intikamını almak için mafyanın yanına erkek kılığında koruma olarak giriyor. Cılız kız gibi güzel Srek'in değimi ile köse.
İlk başlar çok komikti. Mafya bir akşam sarhoş iken korumasını öpüyor. Sabah kendinden nefret ediyor. Ama Deniz'den etkileniyor. Sağ koluna durumu açıyor. Nasıl olurda bir erkekten etkilenirim diye buralar komikti. Sonra ilk Şrek öğreniyor. Deniz'in kız olduğunu ama O da saklıyor. Vs. Vs.
544 syf.
Bol kahkahalı bol olaylı bir kitaptı okurken zevk aldım. Okurken dikkatli olun deli mi bu demesinler. Kafanızı dağıtmak güzel vakit geçirmek isteyen okusun mutlaka.

Arat, Hakkı, Deniz ve Biricik in hayat hikayelerini ve olaylı aşk hayatlarını okuyoruz. Tabi bu komik bir uslüpla kaleme alınmış sonunu da sürpriz yaparak harika bağlamış yazarımız sevdim doğrusu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Neşe Özdemir
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 37 okur okudu.
  • 7 okur okuyor.
  • 52 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.