Nick Thomas Willson

Nick Thomas Willson

Yazar
6.8/10
15 Kişi
·
53
Okunma
·
1
Beğeni
·
252
Gösterim
Adı:
Nick Thomas Willson
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
192 syf.
·2 günde·10/10
Hangi yaşta olursanız olun, okuyabileceğiniz bilgi dolu bir kitap. Kısım kısım ayrılmış. Vücudunuzdan, hayvanlara, bitkilere, yer altı ve gökyüzüne dair bir çok bilgiyi muhteşem görsel ve kısa notlarla edinebileceğiniz bir kitap.
200 syf.
·1 günde·10/10
Ne kadar çocuk kitabı gibi gözüksede bilmediklerimizi, çok güzel keyifli kısa notlar halinde bize anlatıyor. Çok keyifle bir günde okunacak bir kitap. Çok dinlenmelik. Dinlendikçe öğrenmelik.
Medine Yalçın
Medine Yalçın Süper Bilgi Soru Ve Cevaplarla Muhteşem Bilgi Bankası'ı inceledi.
192 syf.
·Beğendi·8/10
Kitap 183 tane bilgiyi güzel bir şekilde anlatıyor. Ortaokul öğrencilerinin anlayacağı düzeyde. Ortaöğretim öğrencileri için daha gelişmiş ve ayrıntıya inmiş olmalı.Ama normail bir insan için çok güzel.183 tane bilgi hem de yaşamla alakalı merak edilenlerden.Peki söyleyin bakalım niye rüya görüyoruz???
200 syf.
·6 günde·4/10
doğrusu pek sevmedim.sıkıcı bir anlatımı var.ama güzel barındıran bir kitap.uzaya merakı olanlara tavsiye ederim.üstelik biraz da büyükler için.bilmediğim kavramlar vardı kitapta.
192 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Çok güzel bilgiler barındıran bir kitap dinazorlara ilgisi olanlara tavsiye ederim.aklınızdaki bütün soruları cevaplar.dinazorlar hasta olur mu en büyük dinazor ve en küçük dinazor hangisidir gibi sorulara cevap verir

Yazarın biyografisi

Adı:
Nick Thomas Willson

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 53 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 19 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.