Nihan Temiz

Nihan Temiz

Yazar
8.3/10
3 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
213
Gösterim
Bence hiçbir can sıkıntısı mutlu düşüncelerle savaşamaz. Mutlu olursan, mutlu düşünceler yaratırsan, seni mutlu edecek bir aileye ve arkadaşlara sahip olursan asla sıkılmazsın.
164 syf.
Kütüphanelerde gönüllü olan biri olarak bana çok yardımcı olacağını düşündüğüm bu kitap şimdiden en sevdiğim kitaplar arasına girdi. İçinde kütüphanelerde uygulanabilecek birçok etkinliği barındıran kitabı öğretmenler de rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca etkinlikler o kadar güzel anlatılmış ki uygulanmlarına dair kafalarda soru işaretleri kalmıyor. Eğitimciyseniz veya bu alanla ilgileniyorsanız incelemeniz gereken bir kitap.
64 syf.
Bir türlü uykunuz gelmediğinde yapılacak en güzel şey nedir ya da ne değildir? Görsellerini sevdiğim kitap kalbini sevdiğim Nihan hocama ait. Seri kitaptır.
144 syf.
·1 günde
Nihan Hanım instagram üzerinden konuştuğum (sosyal medya arkadaşı) biri. Çok naif ,çok güler yüzlü ve bir de çok başarılı biri. Onun iki kitabına sahibim ve dilerim bu artar. Masal koleksiyoncusu ismi çok çekici (benim gibi anlatıcı biri için) Kitabın görselleri de çok başarılı ama renkli olmaması çok üzücü olmuş. Böyle bir kitap benim fikrim renkli baskı ile ve 23x23 24x21 formatında basılmalıymış.

Yazarın biyografisi

Adı:
Nihan Temiz
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.