Nora Romi

Nora Romi

Yazar
6.5/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
61
Gösterim
Adı:
Nora Romi
Unvan:
Gazeteci, Yazar
‍️‍️‍️‍️
#kitapyorum
@noraromi
@destekyayinlari
ORTALIKTA ADAM MI YOK ?
Destek Yayınları Defalarca elime aldım bıraktım. 2. Defa başladım. Bitirdim..
Ahh Yeşim.... beni benden aldın. Ama sende haklısın hep hayatın boyunca mutluluğu ve duygusal bağlılığı istedi . Sonunda buldu mu ? Iste orası muamma.
Yeşim geleneklere göreneklere bağlı biri değil . Yaşanmadı gerektiği gibi yaşayan biri. Duygularını bastırmamış. Ama bir konuda kadınların söylemek istediği şeyleri utancından dile getirilememesi güzel dile getirilmiş. Özellikle bayana yansıtılan EVLENECEKSİN diretilmesi güzel anlatılmış. Ağır cinsel içerik içerir Tamam duygularını bastırmada ablacım kitapta 100 tane adam adı gecti .Ortalıkta adamı zaten sen bırakmamışsın be ablam 🤣🤣🤣
Ama 10 üzerinden değerlendirmek gerekirse 9 v veririm. Biri de duygusallık payımız ‍️‍️‍️‍️‍️ALINTILAR Bir insan yaratamazsınız. Hele ki bir sevgili hiç yaratamazsınız. Ama bir ilişki yaratmak mümkündü sanki.
Eğer aynı anda iki kişiyi seviyorsanız, ikinciyi seçin. Çünkü birincisi gerçekten yeterli olsaydı , ikincisini hayatınıza sokmazdınız!!
Zarar görmemek için kendimizi korudukça hislerimizden de uzaklaşıyoruz , sonunda bir cesede dönüştüğümüzü umursamıyoruz. Etrafımıza ördüğümüz o duvarın altında kalıp enkazın içind e nefes alıp vermeyi yaşamak sayıyoruz. "First cut ıs the deepest" ( ilk kesik an acısıdır)
#okudumbitti ##okudumokuyun ##okudumokuyun #okudumbitti #kitap #kitapsözleri #kitaplardankesitler #kitaplardanalıntılar #bookstagram #book #kitapyorumu #kitapyorumları #okuyorum #repost @get_repost

Yazarın biyografisi

Adı:
Nora Romi
Unvan:
Gazeteci, Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.