Nur Eren

Nur Eren

Çevirmen
8.3/10
781 Kişi
·
1.641
Okunma
·
1
Beğeni
·
328
Gösterim
Adı:
Nur Eren
Unvan:
Çevirmen
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
400 syf.
·4 günde
Planlanan bir olayın içine düşen Dr. David Beck ve sevgilisi Elizabeth... 8 yıl öncesinde yaşanan olaylarda yüzeyde görünen gerçekler yalan mıydı? Değil miydi? Film gibi olaylar yaşandıkça su yüzüne çıkan ihanetler, cinayetler, yalanlar ve Dr. David Beck'in başına gelen olaylar... Sürükleyici polisiye romanlarına bir yenisini ekleyen Harlan Coben yine film gibi bir kitap yazmış. İyi okumalar dilerim.

Alıntı olarak paylaşmışım uykuluyken ondan tekrar aynı şeyi atıyorum.
400 syf.
·9/10 puan
İlk okuduğum Harlan Coben kitabıdır kendileri. Polisiye aşığı biri olarak çok beğendim. Sadece sonunu anlamadım pek. Yüzünden geçmiş gibi olmuş o kısım. Fakat kitap fevkalade sürükleyici. Su gibi akıp geçiyor. Okudukça okuyasınız geliyor. Genelde polisiye kitaplarında yazarlar okur katili hemen anlamasın diye başka karakterler getirip konuyu farklı yöne çekerler. Bu kitapta her karakterin yeri önemliydi. Boş yere zaman kaybetmiyorsunuz hiç. Hepsinin olayla bağlantısı var. Ölen insanların bile. Ama birçok karakterin olması ve olayların geçişinde bazen kafasınız karışabiliyor. Bu yüzden kitabı ara vermeden okumakta fayda var. Zaten istesek de ara verilmiyor. Elinizden bırakamıyorsunuz çünkü.
400 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10 puan
Tek kelimeyle harika bir kitap hikayesi o kadar güncel geliyor ki hikayeyi gözünde canlandırabiliyorsun bu şekilde olan kitaplara hayranım okudugum kıtabı resmen canlandırabiliyorum okumanızı tavsiye edeceğim bir kitap
480 syf.
·3 günde·9/10 puan
Güzel ve Çirkin dendiğinde ön yargılar oluşabilir, silin onları!!! :) Harika bir kurguyla farklı bir dünyaya gidiyorsunuz, bugünün sokaklarından, lanetli krallığa geçiş yapıyorsunuz ve boğucu aşk değil, macera ve zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Elinizden bırakamadan kitap bitiveriyor. :)
352 syf.
İlk okuduğum Harlan Coben kitabı. Kitap o kadar hızlı ilerliyor ki bittiğini anlayamıyorsunuz. Olaylara hem bir anda bir sürü insan dahil oluyor hem de kitap boyunca hiçbir karakter kıyıda köşede kalmıyor. Eğer "filmini izledim okumaya gerek yok" diyorsanız küçük bir not : Filmi ile kitabın sonu farklı...
Güzel bir polisiye-gerilim kitabı sizi bekliyor.
Okumak isteyen herkese iyi okumalar :)
400 syf.
·3 günde·Beğendi·8/10 puan
Tesadüf üzeri aldığım bir kitap ama keşke ilk denk geldiğimde alsa idim...Beck Ve Elizabeth aşkınız sonunda yine kazandı...Fazla uzun cümleye gerek yok kesinlikle okumalısınız...Sürükleyici,merak uyandırıcı kurgusu da çok güzel.Bir şansı fazlası ile hakediyor.
480 syf.
·1 günde·Beğendi
Güzel ve Çirkin'in uyarlaması olarak yazılmış bu kitap hoş bir fantastik kitap olmuş. Akıcı ve bol aksiyonluydu. Diğer iki kitabın daha çevrilmemiş olması çok üzücü. Yazar finalde resmen ortaya bir bomba bırakmış. Devamını merakla bekliyorum.
Baş karakter Harper'ı çok sevdim. Zeki ve güçlü bir karakter olmuş. Aynı zamanda hastalığı ile bu kadar barışık olması ile yazar güzel bir farkındalık oluşturmuş. Grey ve sadakati bende inanılmaz bir saygı oluşturdu. Prensden daha çok sevdiğim bir karakter oldu diyebilirim.
Tek oturuşta bölünmeden hızlıca bitirdim. Fantastik okuyucuları gönül rahatlığıyla okuyabilir.
816 syf.
·8 günde·Beğendi·9/10 puan
Peter V. Brett harika bir dünya yaratmış.. soluksuz okunan son dönemlerde en beğendiğim fantastik seri lerden biri oldu.. Tavsiye ederim.. Mükenmel bir kitap serisi sizi bekliyor..
288 syf.
Kitabı bir çırpıda okuyorsunuz. 11 yıl bir esaret ... insanın aklı ermiyor. Internetten bu sapık adamın kendini öldürdüğünü görünce sevinemedim bile . Bu adamın yaşattıklarını yaşamasını isterdim. Kendi cezaevine bile dayanamadı ama kızının arkadaşlarına ne kadar eziyetler etti.

Yazarın biyografisi

Adı:
Nur Eren
Unvan:
Çevirmen

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 1.641 okur okudu.
  • 39 okur okuyor.
  • 596 okur okuyacak.
  • 14 okur yarım bıraktı.