Nurcan İmzaoğlu Kam

Nurcan İmzaoğlu Kam

Yazar
9.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
6
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
282 syf.
·2 günde·9/10
Selamlar, Nurcan İmzaoğlu Kam' ın yazmış olduğu Aşkın Karanlık Yüzü kitabının yorumunu yapalım bugün.. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen başarılı buldum. Kişi sayısı fazla olmayan, gayet akıcı sıkılmadan okunabilen bir kitaptı. Arzu başarılı bir öğrenci derslerinden başka bir şey düşünmeyen biriyken okulun en popüler çocuğu Volkan Arzuya hissettiklerini açıklar. Arzu tersler ve Volkanı umursamaz. Yakın arkadaşı Esra'nın evinden geç saatte dönerken telefonunu düşürür, arkasından Çağlar getirir. Çocukluk arkadaşı Yaseminin yaşadıkları aklına gelir ve korkarak Cağlara saldırır. Daha sonra sürekli Çağlar' ı görmeye başlar ve sevgili olurlar. Aşkın Karanlık Yüzü' nü o zaman tadacaktır Arzu.. Günümüzde de böyle insanların olması gerçekten çok sinir bozucu. Resmen nefret ettim Çağlar ve Esradan. Kitabın sonu gerçekten çok iyi bağlanmış, tebrik ederim. Tavsiye edebileceğim kitaplar arasında, alın okuyun kesinlikle..
.
.
Alıntılar;
Sevda nasıl bir şeydi? Neydi sevda? Telaffuzu var mıydı? Dilimizden dökülenler, kalbimizden dökülenleri anlatabilir miydi? Gösterebilir miydi acımızın derinliğini?
.
İnsan ne aşık olunca ne kadar da aptallaşıyor değil mi?
.
Çok değer verip de bağlı olduğun biriyle yaşadıklarını asla bir başkasına anlatamazsın.
.
Ne kadar karşı koysakta, engel olup önüne set dizmeye çalışsak da, bize sunulan hayatı yaşamaya mecbur bırakılırız er ya da geç..
.
İlkler hep özel değil midir hayatımızda?

Yazarın biyografisi

Adı:
Nurcan İmzaoğlu Kam
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.