Nurşen Karayanız

Yazar 1,0/10 · 18 Oy · 1 kitap · 2 okunma ·  0 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

0 okur beğendi.
18 puanlama · 2 alıntı
0 haber · 2.148 gösterim
2 okur kitaplarını okudu.
7 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
0 okur kitaplarını şu anda okuyor.
1 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Nurşen Karayanız'ın Resimleri Resim Ekle

Henüz yazara ait resim eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Nurşen Karayanız'ın Biyografisi

1991 yılında Ordu'nun Kabataş ilçesinde dünyaya gelmişim. Ailemde beş kardeşten en küçüğüyüm. Üç ablam bir tane de abim var. Yedi yaşında Ordu Kabataş Belen İlköğretim okuluna başladım. İlk şiir ödülümü de o zamanlar kazandım. Okulumuz evimize iki km uzak mesafede idi. Sabah akşam günlük beş km yol yürürdüm. Yazın iyiydi de kışın belime kadar gelen karla mücadele etmek çok zor oluyordu, zaten bedenimden ağır çantam, ayağımda su geçiren lastik ayakkabım vardı. Oradaki zorlu geçen beş yılın ardından ortaöğrenimimi Kabataş Osman Özyurt Ortaokulunda tamamladım. Bu arada sadece okul dersleriyle değil tiyatro, müzik, şiir, kompozisyon gibi alanlarda da boy gösteriyordum. Hatta o dönemde ünlü bir tiyatro sanatçısı olmayı çok istiyordum. Yedi sene asker uğurlama gecelerinde ve farklı etkinliklerde kendi yazdığım skeçleri sahneledim. Ardından lise hayatım başladı. Ordu Kabataş Lisesi’ne kaydoldum ve oradaki eğitim öğretim hayatı bana yazma aşkını verdi. İlk denemelerimi, okulun çıkardığı parantez ve katre gibi dergilere şiir yazdım. Okullararası bir çok derece yaptım. Gün geçtikçe benimle beraber yazılarımın da büyüdüğüne inanıyordum ki hala buna inanırım. Lise dönemi de bittikten sonra ilk kazandığım üniversite Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmesi idi. Onun ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü kazandım ve yine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Çevre Koruma ve Kontrol Bölümünü kazandım. 2016'nın Haziran ayında mezun oldum. Eskişehir'de çok şey başardım. İlk kitabımı, ilk klibimi, pasaportumu, ehliyetimi, imza günlerimi, Tv ve radyo programlarımı ve daha bir çok şeyi bu şehirde okurken başardım.

Nurşen Karayanız

Nurşen Karayanız'ın Kitapları Kitap Ekle

Nurşen Karayanız ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

180 sayfalık bir kitaba neden başka bir kitaptan aldınız ki? Neden yani neden? Bırakın kötü yazsaydınız almasaydınız keşke... Yaptınız bir hata yapacak bir şey yok hukuki olarak kötü olabilir bilemiyorum bu olayları ama of

https://odatv.com/...alindi-13041848.html
bu haberi okudum bugün. bu yapılana inanamıyor insan. bir başka romanı nasıl kendi romanınız gibi kopyalayıp yayınlarsınız. bir açıklama yaparsınız elbette.