Oğuzhan Arslan

Oğuzhan Arslan

Yazar
7.7/10
6 Kişi
·
8
Okunma
·
1
Beğeni
·
431
Gösterim
Kıyamet adım adım yaklaşıyordu artık. Ve ben, başbakan Süleyman, milletin adım adım felakete sürüklenmesine engel olamıyordum.
144 syf.
·2 günde·6/10
Kitap öncelikle İzmir' de bir gazetecinin öldürülmesiyle başlıyor. Daha sonra derin devlet (bizim bildiğimizi düşündüğümüz değil), "kayıp hanedan" denen halifeliğin gerçek sahibi olduğunu iddia eden bir hanedanın kıyameti önleme misyonu ve siyonist yahudilerle yapılan mücadelenin anlatılmaya çalışıldığı bir kitap. Aslında Atatürk' le ilgili bazı kısımlar olmasaymış kurgusu fena değil. Sonunda gerçekten şaşırdığımı ve beklemediğim bir sonla bittiğini söyleyebilirim. Sanırım devamı gelecek. Belki sonraki kitapta bazı şeyler açığa çıkar. Evanjelistlerin ve siyonist yahudilerin Tanrı' yı kıyamete zorlamalarına nasıl mani olacaklar? Bu sorunların cevabının da bir sonraki kitapta cevaplanacağını sanıyorum.

Keyifli okumalar..
144 syf.
·1 günde·Beğendi·7/10
Mükemmel bir kurgu, harika bir anlatım ve biraz da fantastizm diyebilirim.
Aslında yazmam gereken bahis çok amma okuyucuya da biraz kalsın.
Gecenin bir yarısına kadar uykumdan feda ettiğim bir kitaptı.
Okunacak bir eser ..
144 syf.
·4 günde·Beğendi·7/10
Bir solukta bitti. Bir tarih sever olarak aklımda hep soru işareti olarak kalan konulara yer verilmiş kitapta.

✔Atatürk öldürüldü mü?

✔Derin devlet var mıdır?

✔Varsa ne kadar derindir?

Gibi sorular var kitapta. Korkusuz ve idealist bir gazeteci olan Ali karanın öldürülmesi ile başlayan kitap bizi ilerleyen sayfalarda düğüm üzerine düğüm atılmış olayların ve yıllar boyu saklanan devlet sırlarının dünyasına davet ediyor. Sayfalar ilerledikçe hem şaşıracaksınız hem de düğümü çözmek isteyeceksiniz. Ancak düğüm çözüldükçe daha çok dolanacak. Özellikle kitabın sonunda sizi büyük bir sürpriz bekliyor. Akıcı dili ve ilk paragraftan itibaren sizi içine alan kurgusu ile asla bitmesini istemediğiniz, bitince üzüleceğiniz, keşke devamı olsa da okusak diyeceğiniz bir kitap. Kitap bittiğinde bugün dünyanın içinde bulunduğu durum size daha mantıklı ve korkutucu gelecek.

Yazarın biyografisi

Adı:
Oğuzhan Arslan
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 8 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.