Önder Mumcuoğlu

Önder Mumcuoğlu

Yazar
9.5/10
12 Kişi
·
9
Okunma
·
6
Beğeni
·
78
Gösterim
Adı:
Önder Mumcuoğlu
Unvan:
Yazar
Olumlu kelimelerin titreşimlerinin dünyamız üzerinde olumlu bir etkisi varken, olumsuz kelimelerin titreşimlerinin yok etme etkisi vardır.
Şu an iletişim kurduğumuz dil, yaşadığımız duyguları tam olarak ifade etmemizi sağlar. Çocukluktan itibaren, titreşimlere hassas olmamız öğretilseydi, kendimizi kötü ilişkilerden koruyabilirdik. Ama genellikle, bizlere hislerimiz ile hareket etmememiz, başkalarının sözünü dinlememiz öğretildi.
Eğer düşüncelerinizin kaderinizi yazdığına inanıyorsanız ve hissettiğinizden daha iyi düşünemiyorsanız ya da hisleriniz, düşünceleriniz oluyorsa o zaman geçmişte düşünüyorsunuz. Böylece, zamanınızın çoğunu geçmişinizi düşünerek, geleceğinizi de geçmişten farkı olmayan kopyası haline getirdiğinizin farkında mısınız?
İletişim önce kendi içinizde ki sesle başlar. Onunla doğru bir iletişim haline geçerseniz, kendinizi anlar ve çevrenizle daha etkili bir iletişim için donanımlı hale gelirsiniz.
Küçük çocuklar,çevrelerini dikkatle incelerler ve ailelerinin davranışları ve inançları, kendi inançları haline gelir. Ailelerinizde gözlemlediğiniz temel davranışlar, inançlar, tavırlar sizin de bilinçaltınıza filtrelemeden, yargılamadan , sorgulamadan işler. Bilinçaltına yerleştirildiklerinde, eğer onları yeniden programlamanın yolunu bulamazsanız hayatınızın geri kalanında tüm hayatınızı kontrol eder hale gelirler.
“Sana bir şey danışabilir miyim” , “Olaylara keşke senin açından bakabilseydim” gibi hipnotik dil kalıpları, iletişim kurduğumuz kişilerde sempatik bir algı yaratır.
260 syf.
·Beğendi·10/10
kitabı okuduktan sonra hayatınızda artık birçok şey hatta hiçbir şey eskisi gibi olmayacak olaylara çok farklı yaklaşabileceksiniz yazar Önder Mumcuoğlu nun kendi hayatından örneklemeler ile konuları ele alması kitabı okurken ayrı bir tat bırakıyor.....
260 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Önder Bey kitabı o kadar harika yazmış ki okuduktan sonra hayatıma bakış açım değişti. Kendimdeki eksiklikleri farkına varmamı sağladı. Geleceğe olan ümidim arttı ve nasıl daha mutlu olabileceğimi keşfettim. Okuyan herkesin kendine göre farklı çıkarımlarda bulundurabilen kapasitede bir kitap. Ellerinize sağlık

Yazarın biyografisi

Adı:
Önder Mumcuoğlu
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 9 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 10 okur okuyacak.