Öznur Tekgöz

Öznur Tekgöz

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
5
Gösterim
Birileri çıkıp da bu gidişine bir, dur dese bütün oyuncaklarımı ona vermez miyim, kendime dönmez miyim bir çırpıda, bu metcezir hallerim bir son bulur, hem daha sen, çok dağıtacaksın beni, bense, toplayacağım her seferinde benden gidenleri...
''Sen böyle seçimlerin içine yakışmıyorsun, hani değer yargıların, ahlak anlayışın ve sevgiyle paylaşılmalı, içinde sevgi olmalı tüm yaşanılanların diyen sen.'' demek istiyordu ona.
İnsanlar sanıyor ki, yalancı, kurbanı karşısında zaferi kazanır. Oysa ben yalanın, kendini silme hareketi olduğunu öğrendim.
Oysa ben savruk gülüşler istemedim hiç, goncalarım açarken vurulsun istemedim, göçer olmak bana göre değildi, şimdi göçmen kuşlar gibiyim, bavulum her an hareket vaktine amade.
Bazen neye üzülmesi gerektiğini şaşıyordu ama sevdası düşünce gönlündeki boşluğun içine, ateşi harlanıyordu yaşadığı kederin.
Sabırla döşen yollarda yürümek, her zaman güven verir insana. Yeter ki önünüze çıkan engelleri göremeyecek kadar kör olmayın, zamanın geçmesini beklerken, önünüzden akıp giden güzellikleri kaçırmayın.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Öznur Tekgöz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.