Pınar Öztulun

Pınar Öztulun

Yazar
9.2/10
5 Kişi
·
10
Okunma
·
4
Beğeni
·
856
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Haklıydın aslında nasıl olsa bitecekti...
Duygu fırtınası içinde keyifle okudum.Bir İstanbullu olarak Mordoğanı görmek istiyorum.Başarılı İzmir'li bayanı tebrik ederim.Sade oldukça yalın ve tamamen duyguyla anlatılmış bir kitap
Başta klasik bir aşk kitabı sanacaksınız ama aslında öyle değil. En etkilendiğim kitaplardan birisidir. Kitabın ilk sayfalarını anlamayabilirsiniz ama kitap bittikten sonra o ilk sayfaları tekrar tekrar okuyacaksınız. Benim gibi duygusal şeylere ağlayan biriyseniz eğer ağlayacağınıza garanti veriyorum. Bu kitap sayesinde İzmir'e aşık oldum diyebilirim. Sayfa aralarındaki sözler, aşık olacağınız İzmir ve bu güzel kitap karakterlerini okumanızı tavsiye ederim.
#Kitapyorumu
#Varta
#PınarÖztulun

Değerli yazarımız ile Kocaeli kştap fuarında tanışmıştık. İçten samimi bir sohbet sonrasında kitabı hakkında deyim yerindeyse ser verip sır vermedi.
Öyle etkileyici bir kitaptı ki sayfalar birbirini beni oku diye takip etti. Her okuduğum satırda şimdi ne olacak neler var devamında diye heyecanlanarak okudum.

Güzey ve psikolog Betül hanım arasında geçen seanslarda birden çok ipucu vardı lakin ben bir kitabın sonunu ilk defa tahmin edemedim. Yazarımız ters köşe yaparak kitap bittiğinde elimde kala kaldı.

Ben keyifle beğenerek okudum. Yazarımızı tebrik ediyorum.
Tavsiyemdir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Pınar Öztulun
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 10 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.