Rc Bridgestock

Rc Bridgestock

Yazar
4.0/10
7 Kişi
·
12
Okunma
·
1
Beğeni
·
297
Gösterim
Adı:
Rc Bridgestock
Unvan:
Yazar
Dedektif çift Carol ve Bob Bridgestock karı koca takım yazarlardan.
264 syf.
·8 günde·2/10
sıkıcı ve zor ilerleyen bir kitaptı. polisiye olduğu için iki günde bitireceğimi düşündüm ama yanıldım. dış görünüş yanıltabilir insanı neyse ki bitti. sıradaki kitap lütfen okunabilir olsun :)
264 syf.
·3 günde·Beğendi·7/10
Klasik polisiye kitabı. Toplumsal mesajlarla süslenmiş, insan ve çocuk psikolojisi üzerine söylemler de var. Kriminal anlatım yormuyor, akıcı bir dili var. Boş zamanlarda okunabilir.
264 syf.
·1 günde·Beğendi·6/10
Dikkat spoiler içerir.
Fena değil diyebileceğim bir polisiye roman. Jack Dylan, Hollowfield karakolunda Cinayet Masasında çalışan bir dedektiftir. Aynı karakoldaki Jen ile bir ilişkisi vardır ve bunu herkesten saklamaktadır. Bir gün Daisy adında bir kız çocuğu kaybolur ve sonradan ölü bulunur. Soruşturmaya başlayan Dylan, yanında diğer yardımcıları Dawn, Larry ve pek çok isimle katilin kim olduğunu bulmaya çalışır. Bu arada tesadüfen izlediği bir maçta gol atan Christopher adlı bir çocuk da kaybolur ve ölü bulunur. Asılmıştır. Kimdir bu çocuk katili? Beklenmeyen bir yerde beklenmedik deliller bulunur ve katil de beklenmedik biridir. Ama Dylan acaba sorguda katile gerçekleri itiraf ettirebilecek midir? Katil bu cinayetleri neden işlemiştir? Kolay tahmin edilen bir roman.

Yazarın biyografisi

Adı:
Rc Bridgestock
Unvan:
Yazar
Dedektif çift Carol ve Bob Bridgestock karı koca takım yazarlardan.

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.