Robin Constantine

Robin Constantine

Yazar
4.8/10
5 Kişi
·
15
Okunma
·
0
Beğeni
·
341
Gösterim
Adı:
Robin Constantine
Unvan:
Amerikalı Yazar
Pek kayda değer bir olay örgüsü yoktu bence. Klasik bir aşk hikayesi. Eğer okumak istiyorsanız okuyun, ama eğer vakit kaybımı derseniz bence öyle.
Güzel, eğlenceli ve akıcı bir kitap isteyene gönül rahatlığıyla önereceğim bir kitap. Genç yaşa hitap eden bu kitap orta yaşlı bir insan için olmadığını belirtmek isterim. Karakterlerin 16 yaşında olduğunu düşünürsek sizi sıkabilir ama tam tersi de olabilir. Yine de sevdiğim, yazarını takip edeceğim eğlenceli bir aşk hikayesiydi.
Yine bir hayal kırıklığı ile gelmiş bulunuyorum. Kitap biraz sıkıcı başlamıştı ama elime kitap alacak vaktim olmadığı için telefondan okuyarak vakit geçirdim koşturmaca aralarında.

Yazar ortaya çok basit bir olay atmış ama bunu bir türlü işlemeye geçemedi. Yaklaşık yüz sayfa oyalandık, bekledik falan derken mesele ortaya çıktı ve kitabı az buçuk sevmeye yaklaştım. İlk defa hem kız hem de erkek karakterini seveceğim bir kitap buldum galiba diye düşünürken yazar her şeyi son planıyla mahvetti. Gerçekten dehşete kapıldım. Kızın planı mı daha kötü yalanlar mı çocuğun geniş mezhebi mi aileler mi bilemiyorum ama genel anlamda halının altına süpürmek hayat kurtarır felsefesi ile dolaşan bir sürü insanın hayatını okudum da diyebiliriz.

Gençlik kitapları çok bozdu, bayağı bozdu, öyle böyle değil. Haliyle tavsiye etmiyorum bu kitabı.
Kitap nasıl desem hoşuma gitmedi. çok basit lise çağında okuduğum kitaplara benziyor. Ayrıca konu içine çekmedi duyguyu veremedi bana. O yüzden sevmedim

Yazarın biyografisi

Adı:
Robin Constantine
Unvan:
Amerikalı Yazar

Yazar istatistikleri

  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 15 okur okuyacak.