Sascha Arango

Sascha Arango

Yazar
8.6/10
5 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
311
Gösterim
Adı:
Sascha Arango
Unvan:
Senarist, Yazar
Doğum:
Berlin, Almanya, 2 Aralık 1959
Çünkü uydurulanlar çabucak unutulur, oysa yalanları unutmamak gerekir. Bu da kolay değildir ve zaman geçtikçe her yalan, gözleri görmeyen birinin attığı adımlar gibi tehlikeli bir hale gelir. Unutulan yalanlar kimsenin dikkatini çekmediği için yüzeyin altında kalıp zamanla pas tutar. İnsan gittikçe rahatlar, dikkatsizleşir ve unutur, ama başkaları unutmaz. Eğer kişi yalanları nereye koyduğunu anımsamıyorsa, o alandan tamamen uzak durması gerekir.
İşlenen her suçun altında görünmeyen bağlantılardan oluşan bir matris gizlidir, ama suçun neden ve nasıl işlendiğini açıklayacak anahtar sadece suçlunun elindedir. -Gerçek ve diğer yalanlar (Sascha Arango)
Her bir sayfasında ayrı merak uyandıran, yok artık nasıl dediğim müthiş bir anlatım. Tahminlerimin yalnız bir iki tanesinin doğru çıktığı derin anlamlı bir eser. Yurt dışında aldığı ödülleri gerçekten haneden bir yazar....
Bir sonraki sayfayı merakla çeviriyorsunuz, nasıl bittiğini anlamadım. Olay örgüsü çok başarılı, kurguda bir aksaklık yok. Evet sonu daha iyi olabilirdi, ama devamı gelecekmiş gibi bitmiş sanki :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Sascha Arango
Unvan:
Senarist, Yazar
Doğum:
Berlin, Almanya, 2 Aralık 1959

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.