Semion Vinokur

Semion Vinokur

Yazar
6.0/10
1 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
9
Gösterim
Eğer bu dünyanın hazlarıyla yetiniyorsanız öyleyse durmayın müziğin, sanatın veya dünyanın sunduğu herhangi bir şeyin hazzını yaşayın. Fakat manevi dünyayı edinmeyi arzularsanız, tamamen farklı bir şeyle ilgilenmeniz gerekecek -bu noktada Yaradan’a ihtiyacınız var.
Hadi, dünyanın zevklerine dal, kendin için yaşa, aptal olma diye fısıldamaya devam eden bedensel arzuların kölesi olmaya devam edersiniz.
160 syf.
·2 günde·Beğendi
Musa’nın beş kitabı, tüm zamanların en çok satan kitabı Tora’nın parçasıdır. Bu şekliyle Tora, şifreli bir metindir. Masalların ve efsanelerin altında, insanlığın en yüksek sevi¬yeye doğru yükselişini—Yaradan’ın edinimi- anlatan bir alt metin saklıdır. Ölümsüz Kitabın Sırları, Tora’nın Yaratılış ve İsrail Halkının Mısır’dan sürgünü hikayeleri gibi en gizemli ve sıklıkla alıntı yapılan dönemlerinin şifresini çözer. Yazarın enerjik ve kolay anlaşılır üslubu, insanın kendi dünyasını sadece arzu ve niyetle değiştirebildiği realitenin en derin seviyel¬erine, mükemmel bir giriş yapmanızı sağlar. Kitabı okurken Tora’da anlatıldığı gibi olmuş veya olmamış fiziksel olayların seviyesinin ötesine geçiş yapacaksınız. İçinizde Firavun, Musa, Adem, Havva, hatta Habil ve Kabil’in olduğunu keşfedeceksiniz. Onların hepsi sizin bir parçanız. Onları içinizde keşfettikçe ve Ölümsüz Sevgiye, Yaradan’ın edinimine doğru ilerledikçe, bu gizli realitenin muhteşem hazineleriyle bizi ödüllendiren Yaradan’ın son¬suz sevgisini de keşfedeceksiniz. Bu kitap, yazar ve onun hocası Kabalist ve bilim adamı Dr. Micheal Laitman arasında Tora’nın anlamıyla ilgili yapılan sayısız konuşmaların sonucunda yazılmıştır.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.