Serap Köşkdere

Serap Köşkdere

Yazar
8.6/10
7 Kişi
·
11
Okunma
·
4
Beğeni
·
95
Gösterim
Adı:
Serap Köşkdere
''Gözlerini açtığında Araf'taydı kadın.Başını arkaya çevirdi,cennetin güzlliğini görüyordu sanki;ağacın canlılığını,çimenin yeşilini,göğün maviliğini hissediyordu ama ayakları sürüklüyordu onu,hakim olamıyordu.Ccehennem ateşi yüzüne çarpıyormuşçasına bir rüzgar uğultusu duyuyordu.
''Tuğrul iğneleri eline aldı,kadının elbisesini dekoltesinden yırtarak vahşi bir hayvan gibi parçaladı.İl olarak sağ göğsünün üzerinde vurdu,daha sonra çenesinin altına, kollarına,bacaklarına hatta kadınlık organına dahi vurdu.İğneleri vururken bedeninin altındaki kadının inlemelerine kulak asmıyordu.
208 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Alzheimer hastalığını romanda geçen genç bir adamın karakteri üzerinden tanımayı öğrendim.Yazarın dili çok akıcı,bu romanın en etkileyici yanı okurken öğretiyor olması.
208 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Serseri ruhumu buldum Giray da,pişmalıklarımı da.Ayağıma dolanan hatalarımı gördüm.Serap Köşkdere'nin dediği gibi Ruhuna savaş açar kimi insan!
Lahza kitap içeriğinde yazar,geçmiş ve bugün arasında geçişler yaparak dikkati canlı tutmayı başarmış.Sürükleyici ve günümüz hastalıklarından Alzheimer evreleri hakkındaki bilgiler dikkat çekici.

Yazarın biyografisi

Adı:
Serap Köşkdere

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 11 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.