Seray Küçük

Seray Küçük

Yazar
9.0/10
4 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
27
Gösterim
Sen istediğin için günün öyle geçiyor olmalı. Yoksa `başkaları ne der’ diye attığın her adım başkalarının beynini kafatasına yerleştirdiğin ve kendi beynini bir kenara attığın, korkularının ve sorumluluk başlığı altındaki görevlerinin hükmettiği yoldaki adımlar olur.
Kalbin en derinlerine işleyen kötü sözler söylenip, kapıların birbirinin yüzüne kapanmasının son derece kolay olduğu bir hayat sevgiyi hak ediyor muydu?
Seni seviyorum anlık, sonlu olan, yerini çok çabuk nefrete bırakabilen, gözyaşlarına sebep olan bir yalandan öteye geçemez olmuştu.
Mutlu olmak için verilen onca çaba, bir çırpıda yok olabiliyordu. Sevginin yerini umarsız bir gurur almıştı. Seni seviyorum anlık, sonu olan, yerini çok çabuk nefrete bırakabilen, gözyaşlarına sebep olan bir yalandan öteye geçemez olmuştu
Seray Küçük
Sayfa 8 - Cinius yayınları
Dost... Samimi iki arkadaştık. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu. Kim bilir o fısır fısır konuşmalarımızda hayatımıza dair ne sırlar ne yalanlar paylaşmıştık. Çocukluktan beri arkadaştık. Tık... Küçük bir sorun koca bir dostluğu bitirmeye yetmişti. İnce iplerden uzun bir halat örmüşüz meğer. Yıllar sonra ancak sokakta rastlaşsak birbirimizi kucaklarız belki ama devamı gelir mi bilinmez, çünkü haberleşmek için büyük hevesle aldığımız numaralar rehberlerde silinmiş olabilir... Bir kahve içmiştik beraber. Hani bir kahvenin kırk yıl hatırı vardı?
Seray Küçük
Sayfa 12 - Cinius yayınları
105 syf.
·2 günde·Puan vermedi
İnsanın kendini tanıması üzerine güzel bir kitap. Yani bu hayatı insanlar için değil kendimiz için yaşamalıyız temasını çok güzel bir şekilde alıyorsunuz. Hayatta nasıl bir duruş ve kişiliğiniz varsa hayatta size onu sunuyor. Mutlu olmak için önce kendini değiştirmelisin ki hayatın sana getirdikleri ve çevrendeki insanlar da değişsin. Bir ben daha yok bir hayatım daha yok. Neden bu hayatı en güzel şekilde ve istediğimiz gibi yaşamayalım ki? Çok klişe olucak ama hayat gerçekten çok kısa bunu bu gün bir kez daha anladım. Enerjimizi öfkeye dedikoduya kıskançlığa harcamayacak kadar kısa. İnsanların istediği gibi değil sen ne istiyorsan hayatını öyle yaşa.
105 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Kendinizle tanışın... Kitabın kahramanı sizsiniz.
Geçmişten bugüne şuana kadar aklınızdan geçen karmaşık sorularınız,
Bitmek bilmeyen iç konuşmalarınız bu kitapta yer alıyor. Kendi benliğinizi sonsuz enerjinizi ve özgüveninizi bulacaksınız.
Her okuyuşta yeni bir farkındalık katacaksınız kendinize

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.