Sibel Sökel

Sibel Sökel

Çevirmen
9.0/10
305 Kişi
·
1.037
Okunma
·
0
Beğeni
·
214
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
180 syf.
·54 günde·Puan vermedi
Kümes hayvanları gibi gönlümüz rahat değil, aç kurtlar gibi özgürüz. "Yok boyle bisey tavsiye ediyorum kitap severlere" Attack Of Titan.
196 syf.
·Puan vermedi
1000kitap ailesinde çok çok az manga sever gördüm ne yazık ki hatta manga'nın ne olduğunu bilmeyenler bile var, tüm suç bizde tabi daha çok anlatmak lâzım velhasıl bu seri bir manga severin kesinlikle okuması gereken bir seridir zannımca,Tanrı olaylarına ilginç bir boyut kazandırmış aksiyon, aşk, gizem ve özellikle çizimlerine bayılıyorum. 2017 hâlâ seri devam ediyor. Animesini de şiddetle tavsiye ederim mümkünse 720p-1080p arası izleyin harika görsellik var:)
196 syf.
·Beğendi·10/10
Olaylar muhteşem ilerliyor. Sen harika bir mangasın umarım bozulmazsın.

Biran önce 5. Cilte geçmek için sabırsızlanıyorum.

Animesi var mı bilmiyorum ama olmasını istemem bu kadar muhteşem bir mangayı mahvetmelerine dayanamam.
196 syf.
·9/10
Konu itibariyle diğer mangalardan farklı olsa da exorcist manasına biraz benziyor gibi geldi sadece iki dünya olmasından dolayı böyle bir izlenim olsa da oldukça başarılı bir manga olarak başladığını düşünüyorum.

Umarım Tokyo Gul ve birkaç manga gibi sonradan bozmaz.
192 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Başta bu seriye pek ısınamamıştım. Ama giderek eğlenceli bi hal almaya başlıyor.
Korosensei çok eğlenceli bi karakter. Bütün bütün istifdesiz bi kitap değil ayrıca. Eğitim yöntemlerine ve çocuklarda ki yeteneklerin çeşitliliği konusunda gayet pratik ve ince bilgiler veriyor. 6. Cildi almak çin sabırsızlanıyorum.
192 syf.
·Puan vermedi
Yine çok sevdiğim mangalardan birisi. Karakterler, tasarımları, çizimler o kadar iyi ki benim için. Konusunu da seviyorum. Anlatımı da iyi, akıcı bir şekilde ilerliyor. Animesini de sadece 1 sezon izlerseniz güzel sonra sarmıyor. Yine de bilmiyorum çok gereklidir değil ama okunursa zevk verir.
192 syf.
·2 günde·10/10
Hala öldürülmeyen bir korosensei ve onun eğlenceli suikast sınıfı ile olan hikayesi devam ediyor. Çizimleri ve diyalogları ile eğlenceli bir manga. Bu karantina günlerinde gayet rahatlıkla okunabilir.
196 syf.
·8/10
Harika bir manga ama ben genel itibariyle artık şu sabredip hatanın doğrusunu gösteren erdem erdem diye yırtınan ders verme olaylarından bıktım ya. Biri yamuk yapıyorsa at dışarı bu kadar ya.
196 syf.
·Beğendi·10/10
Kesinlikle önereceğim bir seridir. Manga olmasına rağmen çizimleri açık ve anlaşılır. Çoğu mangada çizimler okurun aklını karıştırdığı için mangaya olan ilgiyi düşürür fakat ben Noragami'nin bu sorunu bir miktar çözdüğünü düşünüyorum. Anime izlemiş kadar olmuyorsunuz ama yeterli oluyor. Eğer okuyacaksanız ilk önce mangayı okumanızı sonra animeyi izlemenizi tavsiye ederim.
196 syf.
·Puan vermedi
noragami önceden izlediğim bir anime fakat okuyunca anlıyorum ki animede tüm ayrıntıları vermiyor ve bazı olayları atlıyor eğer animesini izleyip mangasını okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyorum. Noragami, konusunu Japonya’nın milli dini olan Şintoizm’den alan bir diğer anime yapımıdır. 8 milyon Tanrı’nın var olduğuna inanılan din akabinde birçok efsaneyi de beraberinde getirmiştir. Yine Tanrılardan ilham alınan hikayemizde ise ana karakter başıboş bir Tanrı olan Yota. Gerçek dünya ve ahiret arasında kalan ruhların bir kısmı Tanrılara hizmet ederken bir kısmı ise ayakashiye dönüşerek insanların işlerine burnunu sokmaktadır. Yota, 5 yen karşılığında insanların dileklerini yerine getirerek bu huzursuz ruhları kovmaktadır. Başıboş Tanrı Yato’nun amacı para biriktirip kendine bir tapınak inşa ettirebilmek ve saygınlık kazanmaktır fakat işler istediği gibi gitmez. Ayakashileri yok etmek için kullandığı kutsal silahı (Shinki) görevinden istifa etmesiyle savunmasız kalan Yato günün geri kalanını ruhlardan kaçarak geçirir.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1.037 okur okudu.
  • 7 okur okuyor.
  • 207 okur okuyacak.