Simon Wood

Simon Wood

Yazar
6.5/10
4 Kişi
·
16
Okunma
·
2
Beğeni
·
245
Gösterim
Adı:
Simon Wood
Unvan:
Pilot, Özel Dedektif, Yarış Arabası Sürücüsü
Doğum:
Taplow, Birleşik Krallık
Doğrular ve yalanlar...
Birini kandırmak istiyorsanız, yalanınıza mümkün olduğunca çok doğruluk katmanız gerekir.
İnsanlar ölecekse, bari bir amaç uğruna ölseydi. Aşk ya da nefret, bu sebepleri anlayabilirdi. Karmaşık doğalarıyla kendilerini garip bir şekilde haklı çıkaran tutkulu hislerdi bunlar. Peki ya para? O kadar sığ bir sebepti ki...
Çok güzel bir kitap . Okurken hiç bırakmak istemedim . Her bölümünde ayrı bir olay vardı.Sizi alıp olayların içine sürüklüyor. Sıkıcı bir yanını göremedim . Ve de okumanızı tavsiye ederim :))
Kitaba başlamadan önce konusunu hiç bilmediğim için ön yargılarım vardı. Fakat mükemmel girişi ve kusursuz olay örgüsü sayesinde iyiki okumuşum dediğim bir kitap oldu. Baştan sona bitmeyen gizemli olaylar ve gerilim harikaydı. Mutlaka okumalısınız.
Onca kitap okudum, bu kitaptaki ana (!) karakterler kadar gerizekalısını görmedim. Hikaye desen ikinci sınıf bir sinema filmi kadar ilgi çekiciydi. Yazar, hikayeyi etkileyici kılabilecek birkaç kilit nokta hakkında detaylı araştırma yapmamış olacak ki, okuyucuyu aydınlatacak hiç bir anekdot düşmemiş. Ayrıca da mevzuyu kıvıramadığı yerlerde kestirip atmış.
Zihninize kazınıp yıllarca unutamayacağınız sahneler mevcut falan demişler ama, tamamen satış politikası...

Yazarın biyografisi

Adı:
Simon Wood
Unvan:
Pilot, Özel Dedektif, Yarış Arabası Sürücüsü
Doğum:
Taplow, Birleşik Krallık

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 16 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.