Steven Levenkron

Steven Levenkron

Yazar
7.8/10
4 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
19
Gösterim
Adı:
Steven Levenkron
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 25 Mart 1941
Cinsel istismara maruz kalanların; tedavi edilmediği takdirde seçimlerini, başarılarını ve mutluluklarını sabote edecek ve sınırlayacak olan negatif düşünce ve görüşlerden, ruh hali rahatsızlıklarından ve kendine zarar verici davranışlardan kurtulmaya hakları vardır.
"Zehirli yer altı sularının aktığı bir yere küçük bir fidan dikerseniz,kökleri suya erişene dek büyür.Ağacın köklerinden yapraklarına tüm gelişimi,bu kirlenmiş su tarafından şekillenecektir.Gövdesi bodur kalacaktır,kabuğu bozulacaktır ve nihayetine ağaç,tuhaf yapraklar ve hastalıklı meyveler verebilir.Bu ağacı,yapraklarını ve meyvelerini hepimiz fark edebiliriz,ama kaçımız onun büyüdüğü toprağı kirleten suyu sorgular?"
304 syf.
Tüm bunları yaşasanız ne kadarını kaldırabilirsiniz? Yaşadıklarınızla baş çıkabilir misiniz? Sanki başkaları yaşasa daha mı kolay? İyi düşünün. Bir solukta okuyacağınız akıcı bir kitap beklemeyin. Düşünerek, sindirerek okuyun ve kimsenin başına gelmemesi için gerekli önlemleri almaya çalışın. Etkileneceksiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Steven Levenkron
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 25 Mart 1941

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.