Sude Kaya

Sude Kaya

Yazar
5.0/10
2 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
7
Gösterim
Adı:
Sude Kaya
Unvan:
Yazar
günümüz böyledir çünkü. kimse ağlamanın derdini dinlemek, onunla muhatap olmak istemez. oysa en komik hikayeler ağlayanların hikayesidir
.
Sude Kaya
Sayfa 52 - Leylek
anlayabilir miyim yalanların ardında yaralarına sarılmış, dünya üzerinde tek bir seveni olmayan ancak çevresi sonsuz insanla kaplı olanı.
Sude Kaya
Sayfa 53 - Leylek
79 syf.
·1 günde·5/10
●KAYBOLUŞLARIMIZ| Selam kitap dostları daha önce denk gelmediğinizi sandığım bir kitabı sizlere yorumlayacağım. Yazarımız 20 yaşında bir genç kız ve annesini kaybettikten sonra çareyi yazmakta bulmuş. Genç kız sevgilisinden ayrılmış, ona dönmesi için mektuplar yazıyor geçirdikleri güzel anılardan bahsediyor, ona yemekler yapıyor, kıyafetlerini temizliyor ama nafile. Sevgilisi ise her şeye rağmen kızdan uzak duruyor bunun sebebini yeni birini buldum diyerek açıklıyor. Kitabın sonunda ise durumun bambaşka olduğunu anlıyoruz.
..
..
79 sayfadan oluşan ve içerisinde mektuplaşmalar bulunuyor hatta kitabın kapağıda mektup şeklinde. Bu kitabı gün içinde kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap bittiğinde aklıma klasik Türk filmleri geldi demesem yalan olur.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sude Kaya
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.