Şule Tokmakçıoğlu

Şule Tokmakçıoğlu

Yazar
4.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
40
Gösterim
Adı:
Şule Tokmakçıoğlu
Unvan:
Türk Yazar
Aşıkken evlenme kararı almayın sadece aşkın tadını çıkarın, geçici olduğunu bilin ve keyfini sürün. Seven kişi sevdiğini kusurlarıyla sever onun her haline kabul verir.
Başımıza ne geldiyse bu sonuçtur ve sonuçlar değişmez. Ancak bizim o sonuca yüklediğimiz anlam, bakış açımız ve duygusal tepkimiz değişebilir.
Sağlıklı bir ilişkide karşılıklı sevgi şarttır. Ancak sevgi ikili ilişkiyi sürdürmeye yetmez. Çünkü ilişkilerin koşulları vardır. Sevginin koşulu yoktur.
215 syf.
·2 günde·4/10
Psikiyatri doktorunun doğru bulduğu hayat felsefesini önce hastalarıyla sonra okurlarıyla paylaştığı bir kişisel gelişim kitabı. Şimdiye kadar okuduklarımdan farklı yazılan birşey yok. Bu da beni önyargılı olmaya itiyor, objektif olamıyorum belki.

Bu tarz kitapları ne kadar satın almasam da bir vesile ile okuyorum ki bu vesile genelde hediye edilmeleri oluyor. Şahsen okuma tarzını, hayat görüşünü çok iyi bilmediğim birine, sadece onu okurken gördüğüm için kitap hediye etmem. Talep ederse kitap önerisinde bulunabilirim. Kitap elbetteki paylaşım aracıdır ama duygusal yönden karşılıklı olarak yapılırsa çok daha keyifli olur görüşündeyim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Şule Tokmakçıoğlu
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.