Sun-Mi Lee

Sun-Mi Lee

Yazar
5.1/10
7 Kişi
·
17
Okunma
·
1
Beğeni
·
31
Gösterim
"Düşünmeden konuşuyorsun!"
"Biraz düşünmeden konuşuyorsam ne olmuş? İnsanlara düşüncesizce davranmaktan bin kat daha iyidir."
“Hislerimden kurtulmaya çalıştım ama yapamadım. Bu yüzden gidelim. İlerleyebildiğimiz yere kadar ilerleyelim. Birbirimize bir şans verelim.”
400 syf.
·3 günde·8/10
Kahve Prensi | Kitap Yorumu
Eun Chan babasının ölümünden sonra ailesine bakma görevini üstlenen bir kızdır görünüşüyle birlikte davranışlarıyla erkek gibi davranır ve Kahve Prensi adlı kafede işe girer fakat hiç umulmadık bir şey olacak Han Gyeol ile birlikte kapısını aşk çalacaktır.
Konusuna şöyle bir baktığımızda aslında klişe olduğunu görüyoruz ama klişe kitap-diziler güzel istendiğinde harika bir hal alıyor.
Bakınız benim için Kahve Prensi onlardan biri.
●○●○●○
Kahve Prensi geçen yıl yaz tatilinde izleyip bir solukta bitirdiğim bir diziydi. Daha sonra kitabının çıkacağını görünce epey sevindim. Son zamanlarda okuma konusunda sıkıntı da yaşarken bunun üzerine ilaç gibi geldi. Okudukça diziyi açıp tekrar izlemek istedim. Hatta beğendiğim sahneleri okurken hemen YouTube'a girip izledim. Benim için sevdiğim diziyi hatırlatan, reading slumptan kurtaran tatlış mı tatlış bir kitaptı. Dizisini bilmeyenler için kitabı ilk olarak okumak nasıl diye düşünenleriniz varsa şöyle söyleyeyim. Kitabını kolaylıkla anlayabilirsiniz zaten bazı kısımları diziden farklı işlendiği için birebir anlatım yok. Bu benim aşırı hoşuma gitti. Okuduktan sonra da diziyi izlerseniz çok daha zevk alacağınızı düşünüyorum.
400 syf.
·78 günde
Koreli isimleri ile cinsiyet analizi yapamamam ve genel olarak kitabın karmaşık bir düzende ilerlemesinden dolayı kitabın ilk yarısını neredeyse anlamadan okudum. İkinci yarısı daha hoştu. Sonu ve olaylar beklenen şekillerde gelişti ve bitti.
Eğlenceli, ortalama bir kitaptı.
400 syf.
·Beğendi·5/10
Ailesinin maddi durumu yüzünden erkek olmak zorunda kalan bir kız.
Evlenmemek için büyükannesinin verdiği dükkanı işletmek zorunda kalan bir erkek.
Orjinal kahveleriyle insanları büyülemeye başlıyorlar

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 17 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 13 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.