Susanna Ernst

Susanna Ernst

Yazar
9.0/10
4 Kişi
·
5
Okunma
·
1
Beğeni
·
267
Gösterim
Adı:
Susanna Ernst
Unvan:
Alman Yazar
Doğum:
Almanya, 1980
Bırakma beni! Lütfen Amy, bırakma beni! Çok korkuyorum!
Amy korkuyu bedeninden sildi. Son gücünü toplayıp Matt’e yanıt verdi.
Korkma Matty! Seni bırakmayacağım, söz veriyorum!
Susanna Ernst
Sayfa 10 - Pegasus Yayınları
Bu kitabı okumanız lazım duydunuz mu okumanız lazım. Başlarda klişe olsa da seni güldüren sevindiren üzen hatta seni şaşkına uğratan harika ötesi bir kitap okuduğuma o kadar memnunum ki. Anlatımı akıcı çevirmeni sevdim okuyun bu kitabı
başlangıç,olayların gelişimi,anlatımı,reeankarnasyon fikrinden yola çıkılarak bir hikaye yaratılması gayet hoş..okurken acaba şimdi nasıl gelişecek diye düşünebilirsiniz ama bitimine 4-5 sayfa kala yok anasının gözü fikri sabitleniyor insanda..sonunda aşırı saçmalanmış bir kitap zannımca..okumalımısınız? evet,okunabilir ama bence sonunu kendiniz yazın..çünkü bittikten sonra evet,tanrının hiç işi gücü yok durmadan sizi enkarne edip dünyaya yollayacaktı zaten diyeceksiniz :))
Nisan ayını bu muhteşem kitapla kapatıyorum. Kitap yeni çıkmadı ama ben daha yeni okuduğumu üzülerek belirtmek isterim. Amy ile Matty’nin bu muhteşem dostluğu, sevgisi ve aşkını okurken etkilendim. Yirmi bir yıl önce başlarına gelen korkunç bir olayla ayrılmak zorunda olan bu iki küçük kalp gerçekleşen bir mucizeyle tekrar yirmi bir yıl sonra birbirlerini buluyorlar. İkisinin aşkı, sevgisi o kadar güzel ki sanki biri yoksa diğer de yok. Tamamlanmaları için ikisinin de bir arada olması gerektiği hissini okurun bile içinde hissettiği güzellikte yazılmış. Ve tabii bir de beklenmedik bir son var ki ondan hiç bahsetmiyorum.
Okumayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Keşke yayınevi yazarın diğer kitaplarını da yayınlasa ama sadece bir umut işte..

Yazarın biyografisi

Adı:
Susanna Ernst
Unvan:
Alman Yazar
Doğum:
Almanya, 1980

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 5 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.