1000Kitap Logosu
Resim
Susanna Ernst

Susanna Ernst

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.3
13 Kişi
19
Okunma
4
Beğeni
519
Gösterim
Unvan
Alman Yazar
Doğum
Almanya, 1980
432 syf.
·
4 günde
·
10/10 puan
Keşke 10/1000 puan vermek istedim. Acı, bazen tatlı ama sıcacık bir öykü. Bedeni değil ruhu sevmenin ve iki ruhun arasındaki derin bağın en mükemmel şekilde anlatımıydı bu kitap.
İçimdeki Sen
8.3/10 · 20 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
432 syf.
·
Puan vermedi
başlangıç,olayların gelişimi,anlatımı,reeankarnasyon fikrinden yola çıkılarak bir hikaye yaratılması gayet hoş..okurken acaba şimdi nasıl gelişecek diye düşünebilirsiniz ama bitimine 4-5 sayfa kala yok anasının gözü fikri sabitleniyor insanda..sonunda aşırı saçmalanmış bir kitap zannımca..okumalımısınız? evet,okunabilir ama bence sonunu kendiniz yazın..çünkü bittikten sonra evet,tanrının hiç işi gücü yok durmadan sizi enkarne edip dünyaya yollayacaktı zaten diyeceksiniz :))
İçimdeki Sen
8.3/10 · 20 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
432 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Nisan ayını bu muhteşem kitapla kapatıyorum. Kitap yeni çıkmadı ama ben daha yeni okuduğumu üzülerek belirtmek isterim. Amy ile Matty’nin bu muhteşem dostluğu, sevgisi ve aşkını okurken etkilendim. Yirmi bir yıl önce başlarına gelen korkunç bir olayla ayrılmak zorunda olan bu iki küçük kalp gerçekleşen bir mucizeyle tekrar yirmi bir yıl sonra birbirlerini buluyorlar. İkisinin aşkı, sevgisi o kadar güzel ki sanki biri yoksa diğer de yok. Tamamlanmaları için ikisinin de bir arada olması gerektiği hissini okurun bile içinde hissettiği güzellikte yazılmış. Ve tabii bir de beklenmedik bir son var ki ondan hiç bahsetmiyorum. Okumayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Keşke yayınevi yazarın diğer kitaplarını da yayınlasa ama sadece bir umut işte..
İçimdeki Sen
8.3/10 · 20 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.