Suzanne Young

Suzanne Young

8.8/10
31 Kişi
·
72
Okunma
·
6
Beğeni
·
697
Gösterim
Adı:
Suzanne Young
Unvan:
Yazar
Onu seviyorsun. Hep onu sevdin. Ve onunla olmaman kafanı karıştırıyor. Sen onu hatırlamayabilirsin ama kalbin hatırlıyor.
Parmağımdaki pembe yüzüğü, bileğimdeki silinmekte olan yara izini bakıp gülümsedim ve bu noktaya gelmek için çok şey geçirdiğimi düşündüm. Ve asla geri dönmeyecektim.
"seni tanımıyorum"
"ve ben de seni tanımıyorum.O halde neden o gece , verandada , o ahmağın sana kötü davranmasına izin vermedim? O andan beri neden senin için endişeleniyorum? Bunu açıklayabilir misin bana"
"Biz ikimiz konuşmamalıyız" dedim.
"Gerçekten mi? Pekala, eğer istersen seni gideceğin yere hiç konuşmadan bırakabilirim"
Parmağımdaki pembe yüzüğe, bileğimdeki silinmekte olan yara izine bakıp gülümsedim ve bu noktaya gelmek için çok şey geçirdiğimi düşündüm. Ve asla geri dönmeyecektim
Program serisinin 2. Kitabı. Açıkçası çok severek okudum seriyi. Bir kaç basit gelen yeri dışında güzel bir kitaptı. Dram yönü daha ağır basıyordu. Sadece kitabın sonu aceleye gelmiş. Olaylar sonlanacak mı, acaba 3. Kitapta mı var diye düşünürken son bir kaç sayfada yazar her şeye nokta koydu. Açık uç bırakmaması güzeldi tabiki ama biraz daha yazmalıydı bence. Yine de tavsiye edeceğim bir seri.
Ba-yıl-dım. Cidden çok çok güzel bir kitaptı ve okurken inanılmaz keyif aldım. Kitabın konusu bence özgün ve yazarımız Suzanne Young bu hikayeyi çok iyi kullanarak ortaya güzel bir distopya koymuş. Kitaptaki dünya etkileyiciydi diyebilirim ve daha ilk sayfadan insanı içine alıyor ki sonraki sayfaları saymıyorum bile. Karakterlerin arasındaki aşk ve distopya ile uyumu çok iyidi bence. Kusur arıyorum ama kitapta kusur bulamıyorum. İnanılmaz sevdim ve o kadar akıcı ki elinden bırakamıyor insan.
Kitap çok ama çok güzeldi. Karakterleri, kurgusu, sonu... Devamını kesinlikle merakla bekliyorum!!
Konusu şöyle; Gençler arasında yaygın bir hastalık var. Bir anda depresyona giriyorlar ve intihar ediyorlar. Bu dünya genelinde yayınlınca, Amerika'da bunu engellemek amaçlı Program kuruluyor. Burada kişilerin hafızasını silip yeniden hayata dönmelerini sağlıyorlar.
Ana karakterimiz Sloane oldukça kararlı ve güçlüydü. James'le olan ilişkisi "vıcık vıcık" bir aşk hikayesinden oldukça uzaktı, zevkle okudum.
Kitap kesinlikle mükemmel. Tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Suzanne Young
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 72 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 77 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.