Ümran Cingöz

Ümran Cingöz

Yazar
7.7/10
18 Kişi
·
34
Okunma
·
1
Beğeni
·
623
Gösterim
Adı:
Ümran Cingöz
Unvan:
Türk Yazar
Doğum:
Türkiye
en az ellitane çocuk elinde güllerle bana koşuyordu.Yanıma gelince hepsi durdu ve ellerindeki gülleri bana uzattılar.Şarırak bakınca bir tanesi ileriye gelip Abla bunları alır mısın? dedi bende birkaç tanesinin elindeki gülleri aldım.O sırada arkamdan şşt diye bir ses geldi ve arkama döndüm MERT elinde bir yüzükle bana bakıyordu.benimle evlenmek zorundasın dedi.o an merte olan kırgınlığım ve nefretim uçtu sanki.Bu teklif ya da teklife benzeyen şey bir an da olsa harikaydı .Mertin teklifi öküzceydi ama ben sorulmuş gibi EVET dedim çoşkuyla....
Ümran Cingöz
Sayfa 232 - parola
400 syf.
Tesadüflerle başlayan nefret, usul usul aşka dönüşüyordu. Deli dolu genç bir kız ile karanlık işler peşinde, yakışıklı bir mafya...
448 syf.
·1 günde·7/10
Tatilde yazlıklarında ki yan komşusunun oğlu ile başlayan tesadüfü olaylar zinciri. İyiydi ama çok da muhteşem değildi. Genç , güzel ve masum bir kız ve genç bir mafya . Dili akıcı aksiyon var ama o kadar kitapokuduktan sonra biraz basit geldi.
336 syf.
·5/10
Kötü mü? Hayır. İyi mi? Hayır. Peki ya nasıl? Yazar birine kızmış, oturmuş bilgisayarının başına, karakter yaratıp içinde kalan lafları ona püskürtmüş gibiydi. Anlamlıydı, fakat manasızdı.
Amerikan filmlerinden fırlamış gibiydi. Dans düelloları, hocaya edilen laflar, sanat okulları falan, n'oluyoruz? Burası Türkiye!
Bir ergen tarafından yazılmış gibi hissettiriyordu, çok Wattpad'variydi. Olacakları önceden tahmin edebiliyorsun!
Bana çok saçma geldi ve yukarıda da saydığım özellikleri yüzünden yarıda bıraktım. Çok önermiyorum doğrusu. Her ne kadar bölüm başlarındaki paragraflar çok güzel olsa da, kitabı kurtarmamış.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ümran Cingöz
Unvan:
Türk Yazar
Doğum:
Türkiye

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 34 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 41 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.