Will Carver

Will Carver

Yazar
6.2/10
5 Kişi
·
20
Okunma
·
0
Beğeni
·
601
Gösterim
Adı:
Will Carver
Unvan:
Yazar
400 syf.
·6/10
Dedektif January öldürülen genç kızların katilini yakalamaya çalışırken, bir taraftan da düğün hazırlığı yapmaya çalışan Audrey 'i ihmal ettiğinin farkındaydı.Katil ona notlar gönderip ipucu veriyor,ama onlar ekibi ile her seferinde geç kalıyorlardı...

Kitap beni hiç sarmadı,heyecan yoktu.Olay kurgusu çok zayıf olmakla beraber ilginç olması için çaba gösterilmiş.
400 syf.
·Beğendi·8/10
İlgin bir kitaptı.Anlatım ve kurgu bakımından 2/10 verirken kitabın son sayfalarına gelince yazarına büyük bir hayranlık duymaya başladım.Ne kadar zekice kurgulanmış bir kitap diye haykırasım vardı.Kitaba yüksek puan vermemim tek sebebi zekice kurgulanmış olması.Yine de hayal kırıklıklarına rağmen bu kitabı da okumanızı tavsiye ederim.Yeni eyler kazandırıyor.
400 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Arka kapak yazısı baya iddialı olan bir kitap. Yine yüksek beklentilerle başladığım ve yine beni hayal kırıklığına uğratan bir kitabın yorumu. Aslında kurgusu fena değildi ama anlatımı çok çok zayıf... Yazar kitabın sonunda bizlere heyecan katacağını ve bizi şaşırtacağını sanmış ama yanılmış. Mantıksızca gelmese de bence yazmak için yazmış. Büyük beklentilerle başlarsanız pek seveceğinizi düşünmüyorum. Başlarken hiçbir şey beklemeyin :):):):):):)
400 syf.
·1/10
Boyama kitabı bile okunsa insana birşeyler katacağını düşünen biri olarak çok pişmanım bu kitabı okuduğuma. Sonuna kadar sıkıcıydı, hadi belki sonu iyidir diye bitirmiştim. Sırf şaşırtmak amacıyla yapılmış finalinde ise tek şaşırdığım yer bu kadar saçma bağlamayı nasıl başardığı oldu.
Bir şekilde merak edip alırsanız, bir dahaki merakınız nasıl elden çıkartırım bunu şeklinde olur muhtemelen, emeğe saygım var ama böyleyken böyle maalesef

Yazarın biyografisi

Adı:
Will Carver
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 20 okur okudu.
  • 16 okur okuyacak.