Koskoca bi imparatorluğun düştüğü zavallı durum! Ve buna sebep olan;

Basiretsiz siyasiler,
İş bilmez komuta kademesi .

Vatanın müdafaası yerine siyasetle uğraşan askerlerin koca imparatorluğu düşürdüğü vahim bi tablo.

Kendini hala büyük sanan ama gerçekte bütün gücünü yitirmiş hasta bi imparatorluğun düştüğü vahim tablodan günümüz Türkiyesi'nin alması gereken çok ama çok ders var. Yanlış balkan politikası ve sonuç ortada. Günümüz de ise yanlış Ortadoğu , Suriye politikası ve sonuç ortada: boşa harcanan milyarlarca dolar ve yüzlerce şehit. Ülke yönetiminde hayalperestligin ve gereksiz maceraların bizleri ne duruma soktuğunu hem tarihte yaşıyoruz hemde maalesef günümüzde. Allahtan yapilan tüm yanlışlar içinde şimdiye kadar yapılan tek doğru hareket zeytindali operasyonu. Zararın neresinden dönersek kârdir. Mutlaka bu kitabı bizi yönetenler okumalı !!!

Mikro Mutsuzluklar Pt.II
Wehrmacht ve Gestapo subayları, bir kaç elit trooper ile beraber midesinin ilerki günlerde neye benzeyeceği üzerine fiskos masalarının çevresinde gizli görüşme yapıyorlarmış hissiyatına kapıldı bir an.. Bu toplantı tam da midesinin içinde gerçekleşiyordu .. Ortamı yumuşatmak için haribonun solucanlarından birini ısırıp 3 5 kez çiğnedikten sonra , elçiye zeval olmaz diyerek midesine gönderdi .. İstiyordu ki ortam yumuşasın , alınacak kütle bir an önce alınsın ama olaylar uzamasın.. Sonuç : "paket" mideye ulaşır ulaşmaz PANZERFAUST ile vurulup etkisiz hale getirildi ... Barış görüşmeleri yarıda kalmış , zeytindalı kırılmış, umutlar suya düşmüştü.. Elinde çiçeklerle gönderdiği elçisinin üzerinden ,"Ali Veli Maria" klibinde İlhan İrem 'e çarpan 34 FJM 70 plakalı lacivert Şahin marka araçla geçmişlerdi sanki .. Bunu siz istediniz diyerek birasını açtı ..Çiviyi çiviyle sökecekti.. Bir de sigara ateşledi .. Balkona çıktı .. İki nefes almıştı ki, dinlediği parca yarıda kaldığı için içeri girdi tekrar .. Modeme baktı ve bağlantının koptuğunu gördü .. Kendini koltuğa bıraktı .. Uğraşa uğraşa bağlantıyı tekrar kurmuştu kurmasına ama balkonda unuttuğu son sigarasını rüzgara kurban vermişti..Üstelik yeni açtığı bira şişesi de balkonda kalmıştı ..

İlhan İrem 'e Ali Veli Maria klibinde çarpan 34 FJM 70 plakalı o lacivert Şahin..

https://i.hizliresim.com/760grW.png

Bu da İlhan İrem ' in vurkaça kurban gittiği an ..

https://i.hizliresim.com/nO8Mql.png

Bu da o söz konusu klip ..

https://www.youtube.com/watch?v=nBUdH9HqY5A

HALK DÜŞMANI CHP
Birileri tuzağı hazırlar, birileri de tuzağa düşmesini istediğini oraya doğru iter.
CHP'nin hali ilginç.
Ege sorununu gündemde tutup kaşıyarak kamuoyu ve devlet üzerinde duygusal baskı oluşturmaya çalışıyor.
Düşünebiliyor musunuz?
Güneydoğu sınırımızda güvenlik kuşağı oluşturma çabasına uzak kalan; Fırat Kalkanı ve Zeytindalı operasyonlarıyla terör kaynaklarına karşı elde ettiğimiz başarılara burun kıvıracak kadar pervasız davranan CHP...

#18 MartÇanakkaleZaferi
Çanakkale'de Tamamı şehit olan 57. Alay'a Hitaben Zeytindalı Harekatının 57. gününde Afrin'e bayrak dikilerek Dünya'ya ince bir mesaj verildi.

Sercan KUŞCU, bir alıntı ekledi.
04 Şub 16:49 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Erlik meydanda olur.. (Bknz: Zeytindalı)
Böyle bir yarışta, böyle bir oyunda bütün bunlar olurdu. Kimse kimseyi suçlayamazdı bu yüzden: Erlik göstermek ve er meydanında başa gelene razı olmak! Bunlar bir anadan doğmuş kardeş gibidirler.

Elveda Gülsarı, Cengiz Aytmatov (Ötüken)Elveda Gülsarı, Cengiz Aytmatov (Ötüken)

Yar yarenin olsun Bayrağın al'ı.
Yolun açık olsun #afrin #kartalı.
Bu kadar mı soylu taşınır #Allahuekber'le #zeytindalı..

Afrinde Zeytindali Harekatında 484 Teröristi Etkisiz Hale Getirdik. Kim Tutar Sizi Ey Türk Askeri Her Daim Arkanızdayız;););) Ama 20 Tane de Şehidimiz Var. Allah Mekanlarını Cennet Etsin .;( Ailelerine Bol Bol Sabırlar Versin...

Uyandın'ya asırlık uykundan,
Savurduğun toz toprak, destanını yazıyor...
#zeytindalı
-Yavuz Bahadıroğlu

ZEYTİNDALI
Attila İlhan'ın bahsettiği ''Türkiye'nin yüzde onluk hain kontenjanı'' terörle mücadeleye savaş diyen, barış pıtırcığı sözde sanatçılar oluyor herhalde. TANRI ASKERİMİZİ KORUSUN.