Bir Aşk Masalı

8,5/10  (4 Oy) · 
21 okunma  · 
2 beğeni  · 
943 gösterim
İkisi de aynı kolejde okumuş, aynı sıraları paylaşmıştı. Okulun basketbol takımında da devam eden arkadaşlıkları keyifli bir dostluğun kapılarını açmıştı onlara. Mezun olduktan sonra kendilerine bambaşka yollar çizince, ister istemez bir mesafe girmişti aralarına. Giderek birbirlerinin izini kaybetmişlerdi. Biri avukat olmuş, üst üste kazandığı davalarla İstanbul'da ünlü bir isim haline gelmişti. Diğerinin ise nerede olduğu bilinmiyordu.

Yıllar sonra bir gün karşılaştılar!... Zorunlu bir karşılaşmaydı bu. Eski okul arkadaşı çaresizdi ve avukattan yardım istiyordu. Oğlu bir süredir kayıptı çünkü. Avukat, elbette ki yardım edecekti arkadaşına. Ama olayın üstüne üstüne gittikçe hiç ummadığı sorunların içinde buluverdi kendini. Üstelik, bu gerilim dolu arayışta bir doktor, aşkla da tanıştırdı onu.
Asıl macera şimdi başlıyordu...
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  472
 • ISBN:
  9789751015648
 • Yayınevi:
  İnkılâp Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Gül yalçın 
31 Mar 2015, Kitabı okudu, Puan vermedi

osman aysuyu 20'li yaşlarımın başlarında okumaya başladım ve ilk bir kaç kitabı gerçekten sürükleyiciydi..ama senaryo hep aynı biçimde kurgulanınca bazen sıkıbiliyor insanı..yine de okuyun diyebilirim ama bi gün bi yerde rastlarsanız mutlaka tanışın..muhabbeti kitaplarından daha güzel :))

Kitaptan 4 Alıntı