Gabriel Arafta

8,4/10  (9 Oy) · 
48 okunma  · 
8 beğeni  · 
657 gösterim
Uluslararası Bestseller yazarı olan Sylvain Reynard, birbirlerine en karanlık arzularıyla bağlı iki âşık olan Gabriel ve Julia'nın hikâyesini aktarmaya devam ediyor.

Fakat arzuları bu sefer onların sonu olabilir...

Profesör Gabriel Emerson, eski öğrencisi Julia Mithchell ile aşırı tutkulu ancak bir o kadar da gizli bir ilişki yaşamaktadır. İtalya'daki romantik tatillerinde Gabriel ona, vücudunun en şehvetli zevklerini ve cinsel birleşmenin coşkusunu öğretir.
Ama döndüklerinde, mutluluklarını öğrencilerin fesatlıkları, akademik çevrenin baskıları ve kıskanç bir eski sevgili tehdit eder. Gabriel üniversite yönetimiyle karşı karşıya gelince kendini Dante'nin kaderine mi mahkûm edecek yoksa Julia'yı, Beatrice'ini sonsuza kadar yanında tutmak için mi savaşacak?

Son zamanların en sürükleyici aşk hikâyesi olan Gabriel'in Cehennemi'nin ikinci kitabında Sylvain Reynard, okuyucularına akıllarında, vücutlarında ve ruhlarında kalıcı izler bırakacak bir dünyanın kapılarını aralıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2012
 • Sayfa Sayısı:
  472
 • ISBN:
  9786054688067
 • Orijinal Adı:
  Gabriel's Rapture
 • Çeviri:
  Belkıs Dişbudak Çorakçı
 • Yayınevi:
  Optimum Kitap
 • Kitabın Türü:
haribu 
20 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

ilk kitabından daha çok beğendim ve anladım.ilk kitaptan sonra Dante'nin ilahi komedyasını okuduğum için belki bu kitabı anlamak daha kolay geldi,malum Gabriel Dante uzmanı ve sürekli Dante ve Beatrice 'den bahsediliyor kitapta.
İlk kitapta Gabriel ve Julienne öğretmen-öğrenci ilişkisinden dolayı birlikte değillerdi.2.kitap 1.kitabın bittiği yerden başlıyor,yani çiçeği burnunda çiftimizin İtalya seyahatinden.işte artık birlikteler çünkü Julienne artık Gabriel'in öğrencisi değil ,onlarda bir tehlike yok diye düşünüyorlar ama işin aslı öyle değilmiş meğer..olaylarlar dozundaydı ve bolca iç hesaplaşmalara yer verilmişti.Gabriel' e ilk kitapta sinir olmuştum ama bu kitapta bayıldığımı itiraf ediyorum :)