0

01.01

0 üye
208 syf.
3/10 puan verdi
Ne zaman özlem duysa, hemen yeniden birlikte yaşayacakları günleri düşünerek neşeli bir türkü tutturuyordu "Kadifeden kesesi Kahveden gelir sesi" Konusu Kurtuluş Savaşı yıllarında geçen kitabımızın ana karakteri sadece ailesi tarafından değil, gittiği manavdan izlediği Kantocuya kadar herkes tarafından bir hanımefendi gibi
Bedoş
BedoşKemal Bilbaşar · Can Yayınları · 201552 okunma
176 syf.
7/10 puan verdi
·
25 saatte okudu
Öncelikle okuduğum ilk dedektif romanı olarak hiç unutmayacağım sanırım. Kitabın anlatım şeklinde o kadar hoş ki keşke hiç bitmesin diyordum kendi-kendime. Zaten kitpatan beklentilerim de yüksekdi sonuçta Agatha Cristie'nin kitabı. Ama gerçekten bir nefese bitirilecek bir kitap olduğunu düşünüyorum.
Noel'de Cinayet
Noel'de CinayetAgatha Christie · Altın Kitaplar · 20184,090 okunma
Reklam
1/10 puan verdi
Tecavüz, cinsel özgürlüğün sonucunda ortaya çıkan bir şey değildir, öyle olsaydı erkekler de tecavüze uğrardı sayın hanımefendi yazar kadın bayan. Ayrıca buradan bu kitabı öğrencilerine okutan tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum; siz ve sizin gibiler yüzünden mesleğimden soğudum ve bıraktım.
Özgür Kızlar
Özgür KızlarGülay Atasoy · Nesil Yayınları · 201018 okunma
414 syf.
10/10 puan verdi
Başlangıç
Gerek dile hakimiyeti gerek alıntılar, konuya hakimiyette gösterdiği dilsel vukufiyet gelecek bir ışık, yeni eserler için bir rehber olacaktır. Kitlesel bir hareketin bireylere yüklediği manidar manalardan da çok faydalandım. İnanıyorum. Başaracağım.
Seyid
SeyidAhmet Aydın · Diga Kitap Yayınları · 201917 okunma
17 öğeden 21 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.