Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

1001 Kitap Listesinden

Hani bir söz varya; Kadınlar aslında çiçekleri değil, çiçek alacak duyguya sahip, erkekleri severler." heh işte o cümlenin hayat bulmuş halini buldum şuan Kitabın ön sözü "Çalışma esnasında zamanlarından çaldığım kıymetli hayat arkadaşıma ve evlatlarıma...teşekkür ederim "
Merhabalar, umarım rahatsızlık vermiyorumdur 🌷 Kısa süreli olarak katıldığım ve sınırlı ücretsiz kontenjanı olan çok verimli bir eğitimden bahsetmek istiyorum. R2M eğitim şirketinin düzenlediği “Ruhsal Uyanış” semineri, uzman eğitmenlerle ve ücretsiz kişilik testi ve danışmanlıklarla tanık olduğum, çok verimli geçen bir süreç ve bu süreci sizinle de paylaşmak istedim. İlginizi çekerse ve dahil olmak isterseniz diye buraya formu ve posteri bırakıyorum 🙏🍀 İyi günler 🌸 Başvuru Formu:🦋 forms.gle/stgmVBgE2HX3Piq16
Reklam
Söğüt'teki Çınar
Recep Sarıhan
Recep Sarıhan
Söğüt’teki Çınar
Söğüt’teki Çınar
Osmanlı Devleti'nin kuruluşu üzerine yazılan güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum. Özellikle gençlerin okumasını tavsiye ediyorum.
İnanmak mümkün olmazdı her aşkın bağrında bir ayrılık gizlendiğine belki de, kartvizitinde "onca ayrılığın birinci dereceden failidir" denmeseydi eğer.