Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Oğuz Yılmaz
Oğuz Yılmaz
Böyle güzel yorumları gördükçe gelecek kitabımı dört gözle bekliyor sabırsızlanıyorum valla hocam... Sonsuz teşekkürler ve saygılarımı arz ederek kariyer hayatınızda başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum :))😊
mᎪᏉᎥŞ  hᎪᏁım

mᎪᏉᎥŞ hᎪᏁım

@Hicliginotesi
·
31 Mayıs 2023 14:36
Kitap kargosu:);)
Bugün bu güzel kargoyu almanın mutluluğunu yaşıyorum. Kargo o kadar düşünceli ve özel hazırlanmış ki açmaya kıyamadım.🦋 yanında kahve ve çikolata sürprizine bayıldım teşekkür ederim
Oğuz Yılmaz
Oğuz Yılmaz
hocam okumak için sabırsızlanıyorum 🥰 Bu kitabin bana gelmesi bir tevafuk öyle demiştin, seni tanıdığıma çok memnun oldum
Okuyan us
Okuyan us
gönlünden kopan bu güzel hediye için teşekkür ederim, Bu kitabın bende hep bir anısı ve kıymeti olucak emin ol 😊🥰
Reklam
216 syf.
9/10 puan verdi
·
9 günde okudu
Açıkçası kitabı çok sevdim, dili sade ve yalın idi. Yazar karakterleri öyle iyi kurgulamış ki kitabın hikâyesi beni içine aldı, onların yaşadıklarını bende yaşadım. Bu kitapta Veronika adlı bir genç kadın intihar etmek ister, ama başaramaz. Hastaneye kaldırılır, orada söylemiş olduğu bir tümce nedeniyle de kendisini bir akıl hastanesinde bulur. Hikayede burada başlar...
Veronika Ölmek İstiyor
Veronika Ölmek İstiyorPaulo Coelho · Can Yayınları · 202077,6bin okunma
Minik kütüphanemin en yeni üyeleri😍🤭
508 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Harikalar ötesi
Selam Kitabı okumaya başladığım zaman çok fazla ara vererek okudum ama ; okurken bambaşka bir düşünüyorsunuz. Özellikle çekilen acıları görünce ve o acılar sonrasında şekiller olayları okudukça yepyeni bir dünyaya kapı açılıyor, Her bir konu açılışında yeni bir sürü heyecan ve bir o kadar da güzel duygular yaşıyorsunuz. Kitabın en güzel noktalarından bir tanesi ise doktor ve kızı arasındaki sevginin ne kadar güçlü olduğunu ve sevginin her şeye ilaç olabileceğini bize göstermesi aslında. Tabii içerisinde beni en çok etkileyen kısımlardan bir tanesi ise: " özgürlük diye ad ettiğimiz şeyin aslında bir başka kişinin Hakkı olduğunu görünce" özgürlüğümüzün ne kadar Farklı bir kelime olduğunu bir kez daha anlamış oluyorsunuz. Siz ne kadar kendinizi Özgür hissetsenizde aslında sistem içerisinde yaşayan ve bağlanmış bir şekilde hayatımı sürdüren canlı olarak kalıyorsunuz ...
İki Şehrin Hikâyesi
İki Şehrin HikâyesiCharles Dickens · Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları · 202058,8bin okunma
Reklam
Cüce ay şubat okuma listesi 📖🤓 Stefan Zweig / Olağanüstü Bir gece Han Kang / Beyaz Kitap Yu Hua Kanını Satan Adam Madeline Miller / Ben Kirke #okumalistem #maviayrac #kitapseverlertakiplesiyor #kitap #subat
Kitap okuma listesi
Şubat ay'ı kitap listesini yaparken çok heyecanlandım bu ay en bi çok sevdiğim uzak doğu edebiyatından ağırlıklı seçtim Han kang Beyaz Kitap Madeline Miller Ben, Kirke Mo Yan İri Memeler ve Geniş Kalçalar Yu Hua Kanını Satan Adam
Bu il oxumaq istədiyim kitablar : 1. Agatha Christie "Noel kekinin gizemi"✅️ 2. Lev Tolstoy "Ṣeytan"✅️ 3. Elxan Elatlı "Ən yaxın planet"✅️ 4. Rövşən Abdullaoğlu "Bu şəhərdə kimsə yoxdur"✅️ 5. Çingiz Abdullayev "Mavi mələklər"✅️ 6. Qaraqan "Evakuasiya"✅️ 7. Gabriel Garcia Marquez "Vəba günlərində eşq"✅️ 8. Ernest Hemingway "Qoca və Dəniz"✅️ 9. Johann Wolfgang Von Goethe "Gənc Verterin iztirabları "✅️ 10. Jan Kristof Qranje "Qara yol"✅️ 11. Fyodor Dostoyevski " Əbədi ər " 12. Paulo Coelho "Veronika ölmek istiyor" 13. Stefan Zweig " Amok koṣucusu" ✅️ 14. Stefan Zweig " Bir kadının yaşamından 24 saat "✅️ Hələlik bu qədər.....
38 öğeden 16 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.