Fatih Murat Arsal

Fatih Murat Arsal

Yazar 8.4/10 · 115 Oy · 10 kitap · 450 okunma ·  31 beğeni

Yazarın Bilgileri

  • Yazarın Adı:
    Fatih Murat Arsal
  • Ünvan:
    Türk Yazar
  • Doğum:
    İstanbul 26 Aralık 1968

Sponsorlu Bağlantı Reklamları Kapat

Yazar İstatistikleri

31 okur beğendi.
115 puanlama · 2 alıntı
0 haber · 3.940 gösterim
450 okur kitaplarını okudu.
61 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
2 okur kitaplarını şu anda okuyor.
2 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Fatih Murat Arsal'ın Biyografisi

Fatih Murat Arsal (FMarsal) kalbimizi ilk olarak internetten yayınladığı e-kitaplarıyla feth etti. Hikayeleri o kadar etkileyiciydi ki okurları kitap çıkarmasını istedi ve Fmarsal okurlarını kırmayarak Seni Sevmek İstemedim, Nefretten Sonra ve Yalnız Gözlerin için adlı romanlarını kitaplaştırdı. Kitaplar o kadar başarılıydı ki ünü Türkiye sınırlarını geçti.... Türkiye Cumhuriyeti'nin artık yeni bir yazarı oldu...
 

Fatih Murat Arsal'dan Alıntılar Alıntı Ekle

1.

“Yani... beni rahat bir kız sanmayın. Sizinle çok güzel sohbet ettik. Ben... şu benimle ilgili sözlerinizden biraz ürksem de... hoşlandığımı gizleyecek değilim. Moralimi biraz olsun yerine getirdiniz. Belki de sırf bunun için öyle konuştunuz.”

“Kendini gerçekten çirkin mi görüyorsun?”

“Çirkin olmadığımı biliyorum. Ama ne annem ne de ablam kadar güzelim...”

Genç adam gülümsedi. “Bu hangi kişinin gözüyle baktığınla alakalı bir şey...” dedi duru bir tonla.

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal
2.

Onun o gözlerini gördünüz mü hiç?
İşte her şey YALNIZ GÖZLERİ İÇİN...

Yalnız Gözlerin İçin, Fatih Murat Arsal

Fatih Murat Arsal ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

1.

Bir gün bir sitede dolaşırken karşıma sürekli FMArsal kitapları çıkınca "Yazarı kim acaba, aaa aşk romanları yazıyor, yok artık hem de erkek yazar" diyerek tanıştığım Fatih Murat Arsal bana; dünyada hâlâ iyi insanların da olabileceğini, iyi yazmaktan öte iyi karakterli olmanın daha önemli olduğunu, en ufak bir kibir taşımadan herkese ağabey, arkadaş, dost olunabileceğini, bir gün bir yazarın çıkıp Türk aşk romanı yazarlarıyla ilgili bütün ön yargılarımı alt üst edebileceğini, hiç tanımadığım insanların da dost, arkadaş, kardeş olabileceklerini, sanal alemin o kadar da yalan alem olmadığını, gönüller bir olunca mesafelerin sadece teferruat olduğunu, kitapları ise; bir erkek yazarın da aşk romanı yazabileceğini, hem de çok daha güzelini yazabileceğini, çok isteyip de sonuna kadar mücadele edilirse imkansız diye bir şey olmadığını, en sert, kaba ve ulaşılmaz erkeğin bile zamanla değişip pamuk gibi olabileceğini, dostlar için gerekirse ölüme bile yürünebileceğini, bir kitabın bıkmadan usanmamadan diyalogları ezberleyecek kıvama gelene dek defalarca okunabileceğini ve hayali roman kahramanlarının gerçek olmasını isteyebileceğimi öğretti... Aşkı bir de erkeğin gözünden okumak istiyorsanız, okuyun derim pişman olmazsınız... Ama bağımlılık yapar o ayrı tabii...

Yazarı beğendiği yazarlara ekledi.
2.

Büyülü bir kaleme sahip olan kitapları bağımlılık yapan bir yazar :) İçimizden biri aslında... Bizim yazarımız diyebilecek kadar okurlarına yakın, samimi, egosu, kibirli halleri hiç olmayan bir insan... Türkiye'de erkekler aşk kitabı mı yazarmış tabularını yıkan yazar... Kaleminden aşk dökülüyor, gerçek dostlukları gösteriyor...Ne yazsa okurum dediğim tek Türk yazar :) Siz hep yazın biz hep okuyalım :)

Yazarı beğendiği yazarlara ekledi.
3.

Bütün kitaplarını severek okuduğum bir yazar.Her kitabını en az iki kere okumuşumdur. Çünkü o kitaplar okumaya doyulmaz. İyi ki tanımışım böyle harika bir yazarı. Eğer hala bu muhteşem kitapları okumayan varsa çok şey kaybediyordur.

Yazarı beğendiği yazarlara ekledi.
4.

Kelimelerle anlatilmazki ! Hocam iyiki var olmaya devam edeceksiniz ve iyiki sizi tanimisim. Sizin sayenizde bir cok gönül dostu kazandim . Kitaplariniza zaten diyecek laf bulamiyorum sanirim konu 'Siz' olunca bizim dilimiz bağlaniyor.. Sadece şu kadarini söyleyim Bizi sizsiz birakmayin olur mu ?? Çünkü bağimlilik yaptiniz bizde hep böyle devam edin. Melekleriniz arkanizda ☺

Yazarı beğendiği yazarlara ekledi.
5.

Yazar , bu yorumları görse ben neymişim be der.Abartmanın da bir ölçüsü olmalı.

6.

Son dönemde okumaya başladığım bir türün en önemli yazarlarından olduğunu düşündüğüm Fatih Murat ARSAL; sıcak, duygusal, karşısındakini sahiplenen bizden karakterleri ile okurların gözünde yerli yazarları farklı bir noktaya taşımış, erkek yazarların da harika aşk romanları yazabileceğini kanıtlamış çok değerli bir kalemdir.
Yazarlık hayatında kısa zamanda yakalamış olduğu başarının yazmayı istediği sürece devam etmesini dilerim.

Yazarı beğendiği yazarlara ekledi.
7.

İki renk aşk kesinlikle diğer kitaplarından çok farklı. keyifle okunan çok güzel bir kitaptı

Yazarı beğendiği yazarlara ekledi.
8.

bütün kitaplardaki karakterleri bildiğiniz için bak şimdi şöyle şöyle olacak diyorsunuz ama yine de severek okuyorsunuz..hemşehrimle gurur duyuyorum :)