1000Kitap Logosu
Hiç
Hiç
Hiç
TAKİP ET
Hiç
@KIRIMHANI
Doktora
Çanakkale
Ankara
47 okur puanı
30 Ara 2019 tarihinde katıldı.
46
Kitap
46
İnceleme
0
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Hiç
Kış Hasadı'ı inceledi.
272 syf.
·
7 günde
·
Puan vermedi
Belki de dünyadaki tüm mistik akımlarla ve tasavvufi yaşamla tanışma sansı yakalayan ve her birinden aldığı deneyimleri kitabında paylaşan yazar, kronolojik sıraya göre değil de aklında kalanlara göre hatıralarını neşretmiş. Biz kimiz, neyiz, nereye gidiyoruz, neyi arıyoruz sorularının cevapları her hatıratın içerisinde.
Kış Hasadı
8.5/10
· 72 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Hiç
Toynak Sesini Duyunca Zebra Gelsin Aklına'yı inceledi.
176 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
İnsanın otomatik hale gelen bir yaşantıda, en önemli şeyleri unuttuğunu ve bu nedenle monotonluktan uzaklaşarak olaylara farklı açılardan yaklaşmamız gerektiği vurgulanıyor. Bu kapsamda daha fazla islam dininin önem verdiği konulardaki bakış açısının önemli olduğu ve Allaha yaklaşmak için neler yapmamız gerektiği anlatılıyor. Her bir önem parametresi kıssalarla desteklenerek okuyucunun kafasında daha iyi yer tutması sağlanıyor. Nerden gelip nereye gideceğimizi düşünenlere ve bu ikisinin arasında neler yaptığımızı irdeleyenlere yönelik akıcı bir kitap.
Toynak Sesini Duyunca Zebra Gelsin Aklına
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Hiç
Kürk Mantolu Madonna'yı inceledi.
163 syf.
·
Puan vermedi
Bir insanın üç bölümde değerlendirilebilecek hayatı. Aşkı bulmadan önce hayata bakış açısı, aşkı bulduktan sonra hayatı değerlendirmesi ve son olarak da aşkını kaybettiğini düşündükten sonrası...
Kürk Mantolu Madonna
9.0/10
· 207,1bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
11
Hiç
Hayvan Çiftliği'ni inceledi.
152 syf.
·
Puan vermedi
Kitap, önsözünde de belirtildiği gibi belirli siyasi amaçlar gözetilerek yazılmış. Fakat genel olarak iyi niyetle başlanılan bazı aksiyonların, güç elde edildikten sonra nasıl kötüleştiğini ve bu sırada farklı kişilerin olaylara bakış tarzının farklı hayvan kimlikleriyle benzeştirilerek yapıldığını göstermesi bakımından ilginç bir şekilde değerlendirilmiş.
Hayvan Çiftliği
8.9/10
· 146bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
8