Lina

Sabitlenmiş gönderi
592 syf.
10/10 puan verdi
Öldüğünden bu yana hakkında en çok konuşulan, kötülenip iftira edilen, yaftalanan, sağından solundan çekiştirilen, hayatının 15 yılını savaş meydanlarında geçen 57 yıllık hayatının 15 yılında Cumhurbaşkanı olan ama kendine para istiflemeyi bir türlü beceremeyen, sarayları olmayan, kurduğu Cumhuriyeti çocuğu yerine koyup çocuk sahibi olmayan, ülkesini özel hayatının önüne koyan GAZİ MAREŞAL BAŞÖĞRETMEN BAŞKOMUTAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin kurucusu olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ün Lord Kirnoss’un 5 yıllık araştırmalarına dayalı yazdığı biyografi çalışması. Her ne kadar tüm bilgileri "TEK ADAM" serisinde okumuş olsam da konu Atatürk olunca tekrardan okumak bana sanki ilk defa okuyormuşum hissi verdi. Ben, o, şu, bu, onlar, kim ne yazarsa yazsın ne söylerse söylesin onun bu ülke için başardıklarını layıkıyla anlatmayı başaramayız. Eserleri tarihe kazımış insanları sözler ne yüceltebilir ne de alçaltabilir. Vatan sana minnettar Atam, asla UNUTULMAYACAKSIN... Baş ucu olmayı hak eden bir araştırma...
Atatürk
AtatürkLord Kinross · Altın Kitaplar · 19941,964 okunma
Reklam
Utanç tablosu !!!
Ensar Vakfı'nda 10 erkek çocuğa tecavüz edildiği, cinsel istismara uğrayan çocukların sayısının 45 olduğu, tecavüzlerin 3 sene aralıksız devam ettiği ortaya çıktı. Aile bakanımız “bi kerecik” dedi. Şikayetçi olmasınlar diye, ailelere 10'ar bin lira sus parası verildiği yazıldı, davanın üstü apar topar örtüldü.
İnsani değerler bakımından, gırtlak gırtlağa geldiğimiz milletlere bile ilham veren bir karizmaydı Atatürk.

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli için "MHP'yi küçülten zat, uçma özürlü, ırkçı, alçak, adi, namert, aile nedir bilmez, çoluk çocuk nedir bilmez, siyasette çırak bile olamadı, ağzından salyalar akıyor, ikiyüzlü" diyordu.
Sayfa 83 - Kırmızı Kedi YayıneviKitabı okuyor
20bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.