1000Kitap Logosu
Samara
Samara
Samara
TAKİP ET
Samara
@Samarasam
Mesaj atmayın lütfen
Nişanlı
10 Kasım 1998
Kadın
203 okur puanı
22 May 00:45 tarihinde katıldı.
3
Kitap
0
İnceleme
227
Alıntı
142
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Karanlık bir şehrin sokak lambası gibidir ömür, birilerini aydınlatmak için kendini yakarsın. Işığın altından geçenler görmez seni, sen ancak yandığınla kalırsın.......
15
Çok hata yaptım şimdiye kadar,inkar etmiyorum. Ders aldıklarım oldu,almaya vakit bulamadıklarım. Duyduklarım doğruysa zaferlerim de olmuş. Ahımı alanlar fatura ödüyormuş. İyi ki yapmışım dediğim şeyler de var,keşkelerim de. Şimdi yeni bir hayatım var. Yeni insanlarla,yeni yerlerde ve yeni zamanlarda. Eskiler de var hafızamda ama,çoğu eski yerlerde ve eski zamanlarda. Geri döndürmek istediğim zamanlarım da var, Engellemek istediğim başlangıçlarım da. Hayatımdan seneler çalan insanlar iyi ki çalmışlar. İyi ki olmuşlar hayatımda ve büyütmüşler beni. Hafızamdan silmek istediğim görüntüler,silemediğim sözler var. Duymamış olmayı istediğim ama duyduğum,kimilerinin gözüne sokmak istediğim gerçeklerim var. Bazen saklı kalmasını doğru bulduğum, Hepsinin bir yeri ve zamanı olduğunu bildiğim, İçimde tuttuğum çok şey var.
15
'"Artık ölmeliyim, ruhum amacına ulaştı ne de olsa.Sonunda bilgimi, doğumumun dar mağarasından da öte bir dünyaya ulaştırdım. Yaşamın amacı budur... Var oluşun sırrı budur."
1
21
En büyük hayal kırıklığım ufakken bir kez yediğim o pamuk şekerin pamuktan yapılmadığını öğrendiğimde oldu benim....
1
13
Ruhunuzda mayın patlar fakat siz susmak zorundasınızdır. İçinizdeki barut cayır cayır yanar ve siz yine susmak zorunda kalırsınız. Sustukça sıra size gelmez ne münasebet , sustukça sadece daha çok kanarsınız.
1
17