1000Kitap Logosu
Samara
Samara
Samara
TAKİP ET
Samara
@Samarasam
Mesaj atmayın lütfen
Nişanlı
10 Kasım 1998
Kadın
184 okur puanı
22 May 00:45 tarihinde katıldı.
2
Kitap
0
İnceleme
173
Alıntı
73
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Samara
bir alıntı ekledi.
Bak Yureği guzel kadin. Erkekler Bir Kadini sevdiğinde; geçmişlerinde unutamadiklari ve ya geleceklerinde başka bi kadin ihtimali olmaz. Yani demem o ki, sen seni aldatan erkeği aff ediyorsun yha, aslinda senin mutsuzluğunun en buyuk sebebi buu. Bir erkek seni gerçekten seviyosa, sürekli şikayet etmez. Senden uzaklaşmak için firsat kollamaz. Beni neden merak etmiyorsun dedeirtmez. Çünki bi erkek sevdiği kadinin onurunu, qururunu yere dusurmez. Allah sana 6 hissi boşuna vermedi. Sana sabri mutlu etmeyen bi adama harca diye vermedi. Allah sana marhameti seni sevdiğini söyleyip, başkasini mutlu etmeye çalışan erkeği surekli affet diye, vermedi. Vazgeçmeyi öyren artik. Çünki sen kaldikca, emek verdikce deyersizleşip, siradanlasiyorsun onun gözünde. Mutlu etmek isteyen adam, üzülmeni beklemez! Kendini surekli merak ettirmez. Özlediğinde caninin yanacağını bildiğinden, seni yarim birakmaz. Akitacağın göz yaşına kiyamaz! Bunlari yapmayan adami sevme. Çünki o adam ömrünün sonuna kadar yaninda durmaz! Benim sana söyliyceklerim bu kadar, Unutma İnsanlar Tercihleriyle Kaderlerini İmzalarlar!!
72
Samara
bir alıntı ekledi.
"Görmek istiyorsan gerçeği, Işığa ihtiyacın var, Işık istiyorsan ateşe, Ateş istiyorsan baruta, Ama ateşini büyütmek istiyorsan, Barutunu uzakta tutamazsın. Bu ateş büyüyecekse eğer, Barut senin yanında olmalı. Ateşini fazla uzakta arama, Elini uzatsan bulacaksın. Çünkü senin ateşin, senin tam yanında..."
16
Samara
tekrar paylaştı.
Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını; herkesin yüzü ıslak, başları eğik, herkes benim hep olduğum gibi.
1
20