Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Esma Kocaağa Ay

432 syf.
·
Puan vermedi
Üç kitaptan oluşan bu fantastik seri ,üç kizkardesin görevleri duyguları ve tabi ki aşklarının da anlatıldığı bir seriydi. Ben en çok erkek karakterleri sevdim. Kadin karakterler görevleri gereği sert ve acımasızken aşk konusunda bu kadar çekingen ve pasif olmaları cok zıt geldi.
Ölümcül Tahtın Senfonisi
Ölümcül Tahtın SenfonisiE. J. Mellow · Martı Yayınları · 202444 okunma
Reklam
432 syf.
·
Puan vermedi
Ölümcül Tahtın Senfonisi
Ölümcül Tahtın SenfonisiE. J. Mellow
8.2/10 · 44 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
368 syf.
·
Puan vermedi
Bekar bir anne nin yaşamını kurmak için çabalarken hiç ona uygun olmayan bir adamla olan ilişkisini anlatıyor. Evliliğe hele de çocuklara karşı hiç ilgisi olmayan dövme yapmak tek hayali olan Elijah nin Lucy e karşı davranışları çok sevgi doluydu. Severek okudum.
Senden Bir Parça
Senden Bir ParçaMichelle Gross · Ren Kitap · 2024513 okunma
312 syf.
·
Puan vermedi
Kitap daha çok 18 yaşa uygun geldi.Basit bir kitaptı. Fantastik öğeler içerse de fantastik hissi uyandırmiyor. Okurken yazarın kafası karışmış gibi geldi, daha iyi bir düzenleme yapılabilirdi. Zayıf anlatım olmuş.
Gerçek Aşkın Laneti
Gerçek Aşkın LanetiStephanie Garber · Dex Yayınları · 2023237 okunma
Reklam
432 syf.
·
Puan vermedi
Rica Huntet daha önce okuduysaniz bu kitapta da beklediğini bulacaksınız. Bu kitapta biraz hayaletlerden de yararlanmış. Yaşı geçmiş leydimiz ile onun hayatını kurtararak evde kalmasına sebep olan lordumuzun yeniden kesişen yolları hararetlenen atışma ve aşklarını severek okudum.
Geçmişin Gölgesi
Geçmişin GölgesiRita Hunter · Epsilon Yayınevi · 202343 okunma
364 syf.
·
Puan vermedi
Julia quinn i seviyorum. Gene çekişmeli bir İngiliz aristokrat aşkını anlatmış.Karakterleri sevdim. Kitapla ilgili tek şikayetim çevirisi ve yazım yanlışlarıydi. Yayın evi bir kitap nasıl katledilir onu göstermiş. Ama uzun bir aradan sonra historical okumak iyi geldi.
Öteki Bayan Bridgerton
Öteki Bayan BridgertonJulia Quinn · Epsilon Yayınevi · 202333 okunma
448 syf.
·
Puan vermedi
Üç kız kardeşin hikayelerini anlatıldığı serinin ilk kitabıdır. Fantastik ogelerin bulunduğu ama daha çok aşkın işlendiği bir kitaptı. İyi ki ikinci kitapla başlamışım çünkü ilk kitaptan sonra ikinciyi okumazdim. İkinci kitap daha güzeldi.
Sonsuz Yağmurların Şarkısı
Sonsuz Yağmurların ŞarkısıE. J. Mellow · Martı Yayınları · 2023279 okunma
1.061 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.