Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Hayat...
"Hayat ne tuhaf, sabah sevdiğinin sıcak tenine dokunabiliyorken, her şey bir anda tepetaklak olabiliyor. Son vedayı ne zaman yaptığını hiç bilemiyorsun."
Tevekkül!
"Çabalayacaksın güzel kızım, önce eline alıp o taşı atacaksın, ellerini ıslatacaksın, ayakların çamur olacak. 'Bunlar şahit olsun çabama Ya Rab' demeye yüzün olacak. Sonra taş istediğin yere gitmedi mi? 'En azından denedim, dersin.' Ne gam!"
Funda Uçuk Er
Sayfa 42 - Cezve Kitap
"Kalbin bir gün seni sevdiğini götürecek.Ruhun bir gün seni sevgiliye taşıyacak.Sakın acında kaybolma. Bil ki çektiğin acı bir gün dermanın olacak." Mevlana
256 syf.
·
Puan vermedi
Herkese yeniden merhabalar demek istiyorum son bir kaç incelemedir melike funda Kaynağın yazmış olduğu kitaplarla devam ediyordum bu sefer farklı bir kitapla devam edeyim dedim. Bu kitabımız bir ilham olsun diye yazılmış bir öykü kitabı olmuş. Kitabımızın karakterinin adı...
"Başkalarının fikri ile yaşamak bana göre değil. Bu dünyadan bir kez geçecekse bütün güzergahı bizzat belirlemek isterim. Başkaları geçecekse geminin dümenine, o yolculuk için benimdir,diyebilir miyiz? Diyemeyiz..."
234752
7,5bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.