1000Kitap Logosu

Gönderi

Hayata Gülümse
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu'yu inceledi.
68 syf.
·
20 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu o kadar güzeldi ki hayranlıkla her sayfasını çevirdim .Hele hele Stefan Zweig eseri olması kitabı daha ilgi çekici yaptı gözümde. Bir sanatçının dilini sevdiğinizde ve onla tanıştığınızda onu daha yakın tanımak istersiniz .Bütün kitaplarını okuyup hakkında bilgi edinmek istersiniz .Çünkü kitaplar aslında ne kadar inkar edilse bile çoğu zaman sanatçının içinden çıkan kişilikleri taşırlar . Stefan Zweıg okumak bu yüzden benim için merak edici ve sırlarla dolu . İlk okuduğum kitabı Satrançtı ve bu da okuduğum ikinci kitabı oldu . Kitaplar birbirinden o kadar farklı duygulara sahipki üstünde yazarın adı yazmasa başka bir yazar yazdı sanabilirsiniz . Tabii ikiside birbirinden güzel . Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu harika bir aşk'ı gözler önüne sunuyor .Öyle tahmin ettiğiniz türden bir aşkı değil . Çocukluk aşkı ,sonsuza kadar aşk ama tek taraflı aşk... Bir kitap boyunca mektup vardı ve bu mektup bu aşkı en derinlerinden hisseden on üç yaşından beri kalbinde tutan kişidendi. Bilmiyorum ama on üç yaşından beri sevgi gerçekten içime bir burukluk bıraktı . Kitap okurken ağlayan bir insan olsaydım kesin ağlardım çünkü kitapta geçen aşkın tadı çok tanıdık .
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
OKUYACAKLARIMA EKLE
8
Yorum
3
Paylaşım
240
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler 
Suzi
Bence de kitap çok güzel ama kitabı özümseyip üzerinde düşününce farkli fikirlerim oluştu. Kitabın sonlarına doğru olan olaylar beni üzdü ne yazıkki . Bu aşkın aslında saplantılı olması... Spoiler vermemek için devamını yazmıyorum ama ortada güzel bir aşk hikayesi olduğunu düşünmüyorum.
4
2
4 YANITIN TAMAMINI GÖSTER
Suzi
Kader mi sadece ? Bu arada spoirler vermicem dedim ama dayanamadım 😊
1
Duygu Macit
Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? Kitap kesinlikle çok iyi ama anlattığı şey benim gözümde aşk değildi. Sadece bir tutku uğruna heba edilmiş bir ömürdü bence. Her kitaptan başka şey almaya çalışıyorum ben. Bu kitaptan da benim gözümde aşkın böyle bir şey olmadığını almış ve anlamıştım. :)
1
7
Hayata Gülümse
Herkes kendinden yana görür yaşadığı kadar anlar ve bildiği kadar da öğrenir Duydu teşekkür ederim yorumun için😊🌹
2