''İnsanlığın ortak değerleri zannedildiği gibi din, dil, ırk, bayrak gibi kavramlar değil, acı, keder, sevinç, aşk gibi kavramlardır.”
Krzysztof Kieslowski

Merhaba Arkadaşlar :) 18.Kitap Kardeşliği Etkinliği ile beraberiz. Bu ayki etkinlik hikaye etkinligi olacak :) Bu ay birbirimize hikaye kitapları gönderelim, ha gönderirken de kitabın icine herkes( yani yazabildigi kadar) bir hikaye yazsın bence, yazamam ben de yetenek yok diyenler; kitabin girisine veya arkasina yazin yazabildiginiz kadar :) Geçen aylarda yaptığımız etkinlikte gönderdiğimiz kitabın yanında bir de masal kitabı göndermiştik kitap kardeşimiz bir çocuğu sevindirsin diye, gayet güzel geri dönütler oldu o yüzden biz de artık bunu her etkinlikte tekrarlayalım istedik :) Gönderdiğimiz kitabın yanında bir tane de masal kitabı ekliyoruz,(oyuncak varsa elinizde onu da gonderin size zahmet ) Masal kitabı ve oyuncaklarin ulaştığı arkadaşlarım, sokakta karşılaştıkları herhangi bir çocuğa masal kitabını ve oyuncagi armağan edecek,bir çocuğu mutlu ederek başlayalım yaşamı güzelleştirmeye :)
Daha önceki etkinliklerimize katılan arkadaşlar konuyu biliyor zaten, şöyle ki etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar arasında kura ile bir eşleştirme gerçekleştirecegiz ve bu kura sonucunda eşleşen kişiler birbirine kitap gönderecek. Kitap paylaşımındaki kriterler eşlere kalmış bir şeydir. Elinizde bulunan kitaplardan da göndermeniz etkinligin ana amacı aslında, yani illa yeni kitap almanız gerekmiyor. Şimdi arkadaşlar katılmak isteyenlerin bu iletinin altına "katılmak istiyorum" diye yorum yapmaları yeterlidir.

Önemli not: Yorum attıktan sonra yorumu silenlerin,yani katılmaktan vazgecenlerin mesaj ile bana bildirmelerini rica ediyorum.
Not1 :Eşleşmeleri Pazar saat 23:00da açıklayacagız.
Not2: Bu iletiyi paylasarak daha cok kisiye ulasmasını saglayabiliriz.