1000Kitap Logosu
522 syf.
·
1/10 puan
İğrenç ve tiksinç
Bir kitap ne kadar berbat, bayağı, gereksiz olabilirse o kadar berbat, bayağı ve gereksiz... Okumayın okutturmayın. Bu tarz kitapları inatla basan insanların kafasını anlamıyorum onlar için yapılabilecek tek şey boykot etmek. Ancak bir de bu kitapları alıp okuyan ve komik bir şekilde beğenen bir kitle var. Kendinizi o kitleden koruyun. Bu kitabı beğendiğini söyleyen birinden hızla uzaklaşın. Kendi zekanıza ve benliğinize saygınız varsa bu kitap gibi kitapları beğenen insanları hayatınızdan uzak tutun şekerim.
Düşman Okullar
8.1/10
· 3.539 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
6
Yorum
15
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler
ButterFly
Kitabı sevmemen tamamen normal ama böyle yazman doğru değil bu kitaba ve yazara saygısızlıkdır. Ve bu kitabı sevenlerin iq'sünü ölçmek sana kalmamış. Her insan seninle aynı kitabı sevmek zorunda değil.
2 Beğeni
Yanıtla
lidya
En kötü kitap olsa bile her kitap bir emekle yazılıyor. Bu yaptığın hem yazara hemde okuyucuya saygısızlıktır.
5 Beğeni
Yanıtla
The Porçayist One
YORUM GÖRÜNTÜLENEMİYOR.
Merve
Bence bi kitabı iyisiyle kötüsüyle yorumlamalısın sadece ama sen aşağılıyorsun bu yaptığın kötü bişey. Saygıdan bahsetmişsin ama o kitaba yazara karşı saygın yok bir çok kişinin emeği var. Ve evet Beyza’nın söylediği gibi güzel arkadaşlık ilişkileri vardı kitap okumaya yeni başlayanlar için öneririm güzel bir kitap eğlenceli.
12 Beğeni
Yanıtla
2 YANITI GÖSTER
Selen okgerman
O Dostoyevski okurayak doğmuş anasının karnından Merve’cim niye öyle diyorsun? Kendi yazsa Tolstoy’la yarışır o yüzden başkalarının emeklerine laf etme hakkı var tabi ki (!)
7 Beğeni