Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İnsanla olan alışverişinde Kader! alacak defterini hiç kapamıyor
İnsan hayatı başkalarının yaptığı hataların ağırlığını yüklenemeyecek kadar kısa. Herkes kendi hayatını yaşıyor ve yaşamak karşılığında kendine çıkan faturayı ödüyor. İşin acık yanı şuydu ki insan tek bir hata için bir sürü ödeme yapmak zorunda kalıyor.
176 syf.
10/10
·
3 günde okudu
Hayatın ritmini yakala
Bazı kitaplar bir kere okunmaz, zaman zaman hep okunur ve her okunduğunda yeniden yeniden öğretir. Ünal GÜNER'in kitapları benim için yeniden okumak, her okuduğumda başka bir öğretiyi öğrenmek, bir ben olana yeni bir ben eklemektir. Senden yansıyanları, hayat aynasında...
Kaderin Kodu
Kaderin Kodu
8.2/10 · 613 okunma
“Kader diye birşey yoktur, yalnız sınırlar vardır. En kötü yazgı, sınırları sabırla karşılamaktır. Karşı çıkmak gerekir.”
Kader konuşunca, insan susarmış.
304 syf.
9/10
·
4 günde okudu
Harika bir kitap; altı üstü 1400 gramlık bir organın kompleks yapısını işleyiş mekanizmasını okudukça şok oluyorsunuz. Kitapla bir süre seyredince fikirleri belirleyenin kim olduğunu anlamakta zorlanıyorsunuz. Düşündüklerimi hafızama kodlayan ne, kim? beynimi ben mi...
23425
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.