Amcam ve Ben - Havaalanında Bir Zebra

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
439 gösterim
Hafif çatlak bir amcanın birbirinden eğlenceli hikâyeleri ve onu çok seven yeğeninin gözünden amcanın komik hâlleri... Serinin bu ilk macerasında okurları bir de sürpriz bekliyor: Genç Osman Yavaş'ın Amcam ve Ben için bestelediği iki güzel şarkı kitapla birlikte hediye!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2015
 • Sayfa Sayısı:
  61
 • ISBN:
  9786053745624
 • Yayınevi:
  Final Kültür Sanat Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

Yani yeteri kadar harçlığınız varsa istediğiniz hayvanı satın alabiliyorsunuz! Düşünsenize; kimse sormuyor hayvanları ne kadar seviyorsun, bu hayvana ne kadar iyi bakacaksın diye.

Amcam ve Ben - Havaalanında Bir Zebra, Genç Osman Yavaş (Sayfa 10 - Final Kültür Sanat)Amcam ve Ben - Havaalanında Bir Zebra, Genç Osman Yavaş (Sayfa 10 - Final Kültür Sanat)

Kitapla ilgili 1 Haber

Genç Osman Yavaş: “Televizyon zarar verir ama kitap okumak iyileştirir”
Genç Osman Yavaş: “Televizyon zarar verir ama kitap okumak iyileştirir” Hem resim, hem müzik, hem edebiyat… Bazı insanlarda tüm yetenekler birbiriyle ahenk içinde bütünleşir. Mavi Sakal’ın solisti ve 2012 yılında Gökyüzü Masmavi adlı albümünü çıkaran Genç Osman Yavaş da bu uyumu ruhunda barındıran insanlardan… Kadıköy’de bir kitapevinde, sımsıcak kahvesini içerken başladık sohbet etmeye… Ve sohbetin sonunda fark ettim ki çocuklar için yazanlar daha sınırsız ve sevimli cümleler kuruyor.