Aşk İncisi

6,0/10  (2 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
468 gösterim
Onun için yaşamak, buz üzerinde dans etmek gibiydi. Hem çok kolay hem de zordan öte. Her gün medyada okuduğumuz, televizyonlarda seyrettiğimiz oldukça yakışıklı bir sima. Her yaştan binlerce hayranı olan, topluma mal olmuş bir isim. Kişiliği ya çok depresif ya da aşırı duygusal.

Sanat camiasına girdiğinden beri özeli kalmamış bir aktör. Ne yaşarsa gözler önünde. Bazıları da ticari... Nereye gitse paparazziler peşinde. Çevresindeki insanlar samimiyetten uzak, tüm duygular, davranışlar, konuşmalar, gülmeler her şey sahte. Aşklar bile.

Artık sıkılmıştı. Sıradan olmak, sıradan insanların içinde yaşamak özlemi günbegün artıyordu. Sonunda gözler önünde olmadan nefes alabilmek için bir süre kaçmaya karar verdi. Bu kayboluşun kimse farkına varmadı. Gözden ırak olan, basından da ırak olmuştu.

Atladığı küçük bir detay vardı. Hiçbir şey gizli kalmıyordu.

Bu kitap, oldukça popüler bir aktörün, kısa süreli gözden kaybolmasının hikâyesini paparazzi diliyle değil, oldukça samimi olarak, yaşandığı gibi anlatıyor.

Aşağıdaki soruyu kitabı bitirdikten sonra cevaplayın.
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • ISBN:
  9786054478316
 • Yayınevi:
  Kanes Yayınları
 • Kitabın Türü:
sibel murat 
19 Şub 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

edebi anlamda herhangi bir şey beklenmeden okunabilir. biraz film tadında, akıcı bir dille yazılmış. yine de kesin okunmalı diyemem.. :)

Kitaptan 1 Alıntı

sibel murat 
12 Şub 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

"Arkadaşlık kutsal şeydi. İhtiyacın olduğunda yanında olacağını bilmek, her şeyini onunla paylaşarak yükünü hafifletmek, kendi mantığın devre dışı kaldığında onunkiyle idare etmek... Gerçek dostluk bu olsa gerekti."

Aşk İncisi, Eyşan Utku (Sayfa 50)Aşk İncisi, Eyşan Utku (Sayfa 50)