9,5/10  (4 Oy) · 
13 okunma  · 
5 beğeni  · 
636 gösterim
Mutlu olmak için yanmayı göze alabilir misiniz? Yanmayı seçerseniz alevleriniz tükendiğinde bir rüzgâr eser. Ya küllerinizi dört bir yana savurur ya da sizi bir araya getirir. Ben hepsini göze aldım ve yandım. Bir erkek, nasıl adam olur öğrendim. 
Kendimi bulmayı umduğum yolculuğumda onunla karşılaştım. Güçlüydü. Fiziksel olarak bir erkekle basa çıkabilecek durumdaydı. Sertti. Yemek yaptığından ciddi anlamda şüphe duyabileceğim biriydi. Kırılgan durmuyordu. Onu kollarıma alsam güvende hissedeceğini hiç sanmıyorum. Hatta bunu yaptığım için beni öldürebilirdi. Tek söyleyebileceğim fazlasıyla güzel olduğuydu. Yanlış kişiyi takip etmiştim. Kesinlikle bana ihtiyacı yoktu. Peki. neden her hücrem onu korumam gerektiğini 
haykırıyordu? Merakla başlayan yolculuğum, arzuyla kesintiye uğramış aşkla sona ermişti. Kapıların ne zaman açıldığını fark etmeden arafa düşmüştüm. Cennetim de oydu cehennemim de ve ben ona gidecek yolu bulamıyordum. Acıma ortak olamayacaktanız kelimelerimden (bu kitaptan) uzak durun!
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2015
 • Sayfa Sayısı:
  493
 • ISBN:
  9786059817042
 • Yayınevi:
  Agapi Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nurhan Işkın 
14 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ailesi ile kavga edip kendini yollara vurup,İstanbul'dan Bursa'ya otostop çekerek gitmişti.Amacı yeni insanlarla tanışıp kendi içinde ki bilgeye ulaşmaktı.Kalacağı pansiyona giderken ilgisini çeken hafif ayağı aksayan birinin arkasına istem dışı takılıp onu takip etmeye başladı,karanlık sokakta beklemediği ise boğazına dayanan bıçak ile duvara yapıştırılmasıydı....
Aile sevgisi ve gücü ile büyüyen bir çocuk ile, tam tersi olan durumlarda ki yıkımın,değersizliğin arasında büyümüş iki insanın karşılaşıp aralarında doğan imkansız aşkı anlatan bir eser.Yaraları çok derin olan ve hiç kimseye güvenmeyen ,ateş kadar yakıcı olan kız insanı esir eden güzelliğe sahipti. Onun güvenini aşkı ile kazanabilecek miydi? Aralarındaki engellerden kurtulup, yaralarını ve yaşadıklarını iyileştirebilecek miydi?
Kurgusu sadece aşk olmayan,hasta ruhlu insanların neler yapabileceğini anlatan ve merak ile bir sonraki sayfada neler ile karşılaşacağınızı düşündüren keyif ile okuyacağınız bir eser...

birsel özbellek 
26 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 12 günde · Beğendi · 9/10 puan

Tesadüfen tanışan kişilerin hayatlarını farklı yönde değiştirmesi , aşk , macera ve acı çok güzel yoğrulmuş. Bir erkeğin kadının gücüyle olgunlaşması anlatılıyor. Kitabın kurgusunu başarılı buldum.Yazarın kalemi oldukça cesur . Kitabîn baskısını beğendim. Bu konuda yayınevini tebrik ediyorum.

Kitaptan 5 Alıntı

Nurhan Işkın 
11 Haz 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Ben iyleşemeyecek kadar hasar almıştım.Ben ona zarar verir ışığını söndürürdüm.Ben karanlığımı ona bulaşmasın diye çevrelerken o elinde iğneyle küçük küçük kazmaya çalışıyordu.Attığı her adım onun ışığını karartıyordu ve bunu sadece ben görebiliyordum.

Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 249)Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 249)
Nurhan Işkın 
06 Haz 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Bir şeyleri gözden kaçırıyordum ama ne?Heyecanının benden kaynaklanmadığına kalıbımı basardım.Benim heyecanımsa tamamen ona özeldi.

Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 69)Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 69)
birsel özbellek 
 19 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

"Kaybet bu öfkeni, içinde sakladığın
Terk et o derdini, benden almadığın
Sabret, sonu aynı değil, söylüyorum
Dinle,rüyaların her gün aynı olmayacak..."
Leyla The Band - " Yokluğunda"

Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 144 - Agapi)Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 144 - Agapi)
birsel özbellek 
22 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Rengarenk açarken çiçeklerin,sert yağmurlarla sulayamam köklerini.
"Gel" desem canım yanar.
Gelmesen hüznüm tüter.
Bıraksam ellerini, yıldızlara değen yüreğin başıboş kalır.

Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 277)Ateş, Pınar Çelik Gökçe (Sayfa 277)